Advert
sandalye fabrikası karabük

AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal'dan Karabük'e Bayram Müjdesi

AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal Karabük'te ulaşım sorununu çözecek projenin müjdesini verdi.

AK Parti Karabük Milletvekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal'dan Karabük'e Bayram Müjdesi
Bu içerik 5179 kez okundu.

Karabük’ün en büyük sorunlarından biri olan ulaşım sorununu çözecek projenin müjdesini AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve spor Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Burhanettin UYSAL verdi.

Karabük’te şehir merkezindeki ulaşımı rahatlatacak önemli  projelerden biri olan KARDEMİR Köprülü Kavşağı’nın proje ihalesinin 21 Haziran 2017 tarihinde Karayolları 15. Bölge Müdürlüğü tarafından gerçekleştirildiğini belirten Milletvekili UYSAL, ihale sonucunun kesinleşmesinin ardından inşaat çalışmalarına başlanacağını belirtti.

KARDEMİR Köprülü Kavşağı’nın yatırım programına alınması, proje çalışmalarının tamamlanması ve ardından da yapım ihalesinin gerçekleştirilmesi için yoğun gayret gösterdiklerini belirten UYSAL, ''KARDEMİR Köprülü Kavşağı projesinin her safhasında olduğu gibi yapım sürecinde de takipçisi olacağız ve en kısa sürede hizmete geçmesi için girişimlerimizi sürdüreceğiz.'' dedi.

Karabük AK Parti hükümetleri ile asırlık hayallerine kavuşurken her alanda bambaşka bir noktaya geldiğini belirten UYSAL, ardından şu sözleri de ekledi ''Bu yatırımlar sayesinde Karabük’ümüzün gelişmesi hızlandı, bundan sonra da yapılacak yatırımlarla Karabük daha da büyüyecek ve gelişecek. Buradan bir kez daha bu hizmetlerin gelmesinde, 15 yıllık iktidarı ve hükümetleriyle Karabük’ü adeta çağ atlatan yatırımların öncüsü olan başta Cumhurbaşkanımız Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız Sayın Ahmet Arslan'a, tüm AK Parti hükümetleri, milletvekillerimiz ve emeği geçen herkese Karabüklüler adına bir kez daha şükranlarımı sunarım.''

karabük kardemir köprülü kavşak karabük burhanettin uysal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?