Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı, Ürkmezer’den Bayram Mesajı

Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, Ramazan Bayramı münasebeti ile bayram mesajı yayımladı.

Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı,  Ürkmezer’den Bayram Mesajı
Bu içerik 962 kez okundu.

 

Ürkmezer mesajında şu görüşlere yer verdi:

''İnsanları sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bayramlar insani, millî ve manevi değerlerin yeniden yeşertilmesi ve hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıyan müstesna günlerdir.

Ramazan Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulup milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dinî bayramlarımızdandır. Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, dayanışma ruhumuzu, kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz. Bayram günleri, sevme sevindirme günleridir. Bu sevinci ailemizle, dostlarımızla, komşularımızla, kapısının çalınmasını bekleyen kimsesiz vatandaşlarımızla, huzurevindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamanın birlik ve beraberlik duygularımızı arttıracağına inanıyorum.

Dünya Miras Şehri olan Safranbolu’muzda da; vatandaşlarımızın bayramını huzur içinde geçirebilmeleri için gerekli her türlü tedbir alınmıştır. Bayramda görev başında olan tüm güvenlik görevlilerimize, zabıta, itfaiye ve sağlık personelimize görevlerinde başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Safranbolulu hemşerilerimiz olmak üzere Ülkemiz ve tüm İslam aleminin Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu günlerin milletimize ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.''

Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı fatih ürkmezer karabük ramazan bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı