Advert
sandalye fabrikası karabük

Veda Eden Vali Aktaş ile Gece Ne Toplantısı Yapıldı?

Veda Eden Vali Aktaş ile Gece Ne Toplantısı Yapıldı?

Veda Eden Vali Aktaş ile Gece Ne Toplantısı Yapıldı?
Bu içerik 7540 kez okundu.

Karabük Valisi Mehmet Aktaş bugün akşam düzenlenen iftar yemeği ile veda etti. Vali Aktaş iftar yemeğinin ardından bir konuşma yaparak veda etti.

Karabük Derin Haber'in edindiği bilgilere göre, veda iftar yemeğinin ardından, Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal, Rektör Refik Polat, Belediye Başkanı Rafet Vergili, Ak Parti İl Başkanı Timurçin Saylar  Valilik makamına geçerek, gece yarısına yakın zamana kadar toplantı yaptılar. 

Vali Mehmet Aktaş'ın cuma günü mesai bitimiyle veda etmesine rağmen birlikte geç saatlerde yapılan bu toplantıda nelerin konuşulduğu merak ediliyor.

Haber kaynaklarımızdan edindiğimiz bilgilere göre, Rektör Polat ve İş adamı Şefik Dizdar'ın kamuoyunda hava alanı olarak bilinen ancak Karabük Üniversitesi havacılık okulu eğitim pisti olarak bilinen, Polat ve Dizdar arasında imzalan protokolün hızlanması, imza atılır noktaya gelmesi için ısrar ettikleri ve bu nedenle bu toplantının yapıldığı belirtiliyor.

Vali Aktaş'ın veda etmesi ve yeni Vali'nin bayramın birinci günü geleceği göz önüne alındığında, havaalanı konusunda bu toplantının ısrar edilmesi merak ediliyor.

Daha önceden, önerilen uçuş pisti ile ilgili yer konusunda görüşünü OLMAZ noktasında belirten Belediye Başkanı Rafet Vergili'nin ise imar müdürü Hasan Yakut'u çağırdığı, konuşulanları sadece dinlediği ve daha önceki görüşünde ısrar ettiği öğrenildi.

Diğer yandan Vali Aktaş'ın toplantıya katılanlara kent ve gelişmeler ile ilgili bazı bilgilendirmelerde bulunduğu da söylenenler arasında.

karabük valiliği gece toplantısı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı