Advert
sandalye fabrikası karabük

Şırnak Valiliği'ne Atanan Mehmet Aktaş'a Veda Yemeği

Şırnak Valiliği'ne Atanan Mehmet Aktaş'a Veda Yemeği

Şırnak Valiliği'ne Atanan Mehmet Aktaş'a Veda Yemeği
Bu içerik 1056 kez okundu.

Valiler Kararnamesi ile Şırnak valiliğine atanan Karabük Valisi Mehmet Aktaş, onuruna verilen iftar yemeği ile uğurlandı.

AK Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin ve Burhanettin Uysal, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, İl Emniyet Müdürü Mehmet Emin Akay, İl Garnizon Komutanı Albay Tekin Nemlioğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Cihan Ulukaya, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve davetlilerin de katıldığı yemekte konuşan Vali Aktaş şöyle dedi:

’’Makamlar geçici emanet görevlerdir. Bu emaneti inşallah layıkıyla Karabük’te taşımızdır. Bu emaneti bize tebliğ edenlere layık olmuşuzdur. Karabük gerçekten çok hareketli ve dinamik bir ilimiz. Karabük kendi ölçeğinde ki hiçbir ille kıyaslanmayacak ölçekte yatırım alabilmiş bir ilimiz. Kamu hizmetlerinin bir an önce tamamlanması noktasında bütün arkadaşlarla birlikte mücadele verdik. Hizmetleri yaparken oldukça ulaşılabilir olmaya gayret ettik. Kapımızı gönlümüze açık tutmaya gayret ettik. İnsanlarımızla iç içe olmaya çalıştık. 1 yıl içerisinde bizi kucaklayan Karabük halkına yürekten teşekkür ediyorum. Allah onlardan razı olsun. Hakkınızı helal edin. Allahaısmarladık.’’

AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, kısa sürede çok iyi işler gerçekleştirdiğini, yeni görev yerinde de aynı başarıyı göstereceğine inandığını söylediği Vali Aktaş’a hediye verdi.

Vali Aktaş veda yemeği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?