Advert
sandalye fabrikası karabük

Tarihi Çarşıda Bayram Coşkusu

Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer'in de katıldığı Tarihi Çarşıda yapılan bayramlaşma törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Tarihi Çarşıda Bayram Coşkusu
Bu içerik 1086 kez okundu.

Safranbolu'da dolu solu geçen Ramazan ayının sona ermesinin ardından Tarihi Çarşıda yapılan bayramlaşma törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer'in ev sahipliğinde gerçekleşen bayramlaşma töreninde Safranbolu Protokolü de hazır bulundu.

Protokol üyeleri ve vatandaşlarla bir süre sohbet eden Ürkmezer, Gerek kaymakamlık gerekse Belediyenin bu güzel dokuyu yaşamaya gelenlere yine bu dokuya uygun misafirperverlikle  hizmet edeceğini söyledi.

Kaymakamlık ve Belediyedeki kapıların tüm siyasi partilere, Sivil Toplum Kuruluşlarına, esnafa ve özellikle vatandaşlara sonuna kadar açık olduğunu kaydeden Ürkmezer, "Amacımız Safranbolu'ya ve Safranbolu halkına en güzel hizmeti vermek. Bu nedenle daha öncede söylediğim gibi bu hizmetleri hep birlikte gerçekleştireceğiz. Ben bir kez daha bayramınızı en içten duygularımla kutluyor, Bayramın tüm Ülkemize ve İslam Alemine hayırlar getirmesini niyaz ediyorum" dedi. 

Kaymakam / Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer'in konuşmasının ardından geleneksel bayram ziyaretlerine geçildi.

İlçe Jandarma Komutanlığı ile başlayan ziyaretler sırası ile Garnizon Komutanlığı, Emniyet Müdürlüğü ve Yetiştirme yurdu ile devam etti

Yetiştirme yurdundaki gençlerle bir süre sohbet eden Ürkmezer burada gençlere harçlık dağıttı.

Bayram ziyaretleri programı Safranbolu Devlet Hastanesi ile son buldu.

Burada yetkililerden hastane hakkında bilgi alan Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer, yatan hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

karabük safranbolu karabük ramazan bayramı karabük safranbolu tarihi çarşı Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı