Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük'ün Yeni Valisi Kemal Çeber Görevine Başladı

Geçtiğimiz günlerde yayımlanan Valiler Kararnamesi ile Karabük Valiliği'ne atanan Kemal Çeber bugün düzenlenen resmi tören ile görevine başladı.

Karabük'ün Yeni Valisi Kemal Çeber Görevine Başladı
Bu içerik 1591 kez okundu.

Karabük'ün yeni Valisi Kemal Çeber Valilik girişinde resmi törenle karşılandı. Törene Karabük'te görev yapan il müdürleri de katıldı.

Düzenlenen törenin ardından Valilik makamına geçen Vali Kemal Çeber, basına ilk açıklamasını yaptı. Çeber yaptığı açıklamada; "Daha önceki çalıştığım yerlerde bilinir. Benim çalışma tarzım kenti o kentin insanları ile birlikte yönetmektir. Bizde Karabük'ü Karabük halkı ile birlikte yöneteceğiz. Hepsi bizim mesai arkadaşlarımızdır. Mümkün olduğunca halkın içinde olacağım. Yeri geldiğinde resmi, yeri geldiğinde tebdil-i kıyafet." dedi.

Vali Kemal Çeber, Karabük gibi bir ile Vali olarak atanmaktan gurur duyduğunu, Yeşili, doğası, dünya miras kenti, nüfusa göre öğrenci sayısı en yüksek üniversitesi olan bir kenti yöneteceğinin bilincinde olduğunu vurguladı.

  

karabük valisi kemal çeber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ELİEYİOĞLU, Hakan (Kamu Yönetimi Yükseklisans)     2017-06-28 Sayın Valim hayırlı olsun, hoşgeldiniz memleketimize. Daha önceki çalışma yerlerinizde bilindiği gibi çalışma stiliniz size özel olsun, yönetme içeriği lütfen "Kişiye Özel" olmasın. Bunun örnekleri yaşandı maalesef ilimizde. Ben de Kamu Yönetimi master eğitimi aldım ve kamu birimlerinde tecrübe kazandım. 15, 5 yıl. Ağrı ve Hakkari kırsalında kamu hizmeti verdim. Vatandaş devlete karşı bizim vesilemizle iyi niyetle bakıyordu. Gözünüz sağlık idarecilerinin ve kurmaylarının üstünde olsun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı