Advert
sandalye fabrikası karabük

Görevden Alınan Aksoy Sessizliğini Bozdu

Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanlığı görevinden alınan Necdet Aksoy, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Görevden Alınan Aksoy Sessizliğini Bozdu
Bu içerik 2568 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Belediye Başkanlığı görevinden alınan Necdet Aksoy, konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Yaptığı açıklama da;

''19.09.2016 tarihli İçişleri Bakanlığı Onayı ile Safranbolu Belediyesinin bazı uygulamalarına dair başlatılan araştırma çerçevesinde, 22.06.2017 tarihinde, Belediye Kanunu 47. Maddesine göre, soruşturma sürecinde Belediye Başkanlığı görevimden geçici olarak uzaklaştırılmış bulunmaktayım. Soruşturma dahilinde bulunan yada bulunmayan Belediye uygulamalarının tamamında öncelikle Anayasaya, Kanunlara, Yönetmeliklere, Genelgelere ve mensubu olduğum Ak Partimizin genel usul ve esasları dahilinde hizmet etmeye gayret ettim. Hizmetlerimizin her birini hemşehrilerimizin, şehrimizin ve Belediyemizin lehine olacak şekilde gerçekleştirmeye çalıştım. Uygulamalarımız hakkında yapılacak gerek idari gerek adli tahkikatlar sonrasında doğrunun ve gerçeğin ortaya çıkarak bizim haklılığımızın teyit edileceğine şüphem yoktur. Ben adli ve idari makamların adaletine, dün olduğu gibi bugün de güveniyorum. Bu süreçte bizzat gelerek, telefonla, mesajla, sosyal medya paylaşımları ve dualarıyla desteklerini bildiren tüm Safranbolulu hemşehrilerime ve gönül dostlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Safranbolu'da hizmetlerimizin bundan sonra da devam edeceği umudu ile sevgilerimi ve saygılarımı sunarım.'' sözlerini belirtti.

karabük necdet aksoy
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı