Advert
sandalye fabrikası karabük

Necdet Aksoy'a Yargılandığı Bir Başka Davada Rüşvet İddiası

Safranbolu eski Belediye Başkanı Necdet Aksoy'un devam etmekte olan bir davasında rüşvet iddiası ortaya çıktı.

Necdet Aksoy'a Yargılandığı Bir Başka Davada  Rüşvet İddiası
Bu içerik 9940 kez okundu.

Geçtiğimiz günlerde Safranbolu Belediye Başkanı iken İçişleri Bakanlığı’nca görevden alınan, Necdet Aksoy hakkında devam eden başka bir davada da rüşvet iddiası ortaya çıktı.

Ramazan Bayramının hemen öncesinde iken İçişleri Bakanlığı’nca Necdet Aksoy Belediye Başkanlığı görevinden alınırken belediyeye Kayyım atanmıştı.

Görevden alınmasına yönelik dava halen devam ederken şimdi de  Karabük Ağır Ceza Mahkemesinde devam eden bir başka davada da Necdet Aksoy hakkında rüşvet iddiası ortaya çıktı.

Edinilen bilgilere göre kamuoyunda demirkır davası olarak bilinen ve uzunca bir süredir devam eden Karabük Ağır Ceza Mahkemesindeki davada Necdet Aksoy ve Safranbolu Belediyesi'nde çalışan yakın akrabası olduğu iddia edilen Tarık Tuncer hakkında rüşvet alıp verme iddiası bulunuyor.

Karabük Derin Haber olarak dava dosyasındaki iddiayı dile getirirken, masumiyet karinesi gereği, henüz kesinleşmiş bir yargı hükmü olmadığını ve davanın devam ettiğini vurguluyoruz.

KARABÜK SAFRANBOLU NECDET AKSOY KARABÜK NECDET AKSOY RÜŞVET DAVASI
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adem     2017-07-01 Safranbolu10 yıldır zaman kaybediyor.ilçenin toplu taşıması rezillik 100 adet minubuscu tekellesmis.ilçe trafik komisyonu kararı yok minubusculer kafalarına göre taşımacılık yapıyorlar nasıl iş bu resmiyete bağlasanıza ...örnek barış mh. Okul zamanı 20 dk hafta sonları 30 dk bir minubusculer var.ve minubusculer yuksekokuldan yukarı çıkmıyor kardeşim benim işim harmanlrdaysa başka arabaya bincem emek şehir ici esentepeyi dolasiyor niye akşam 8 de son kim dedi acil halkotobusu ihalesi aç belediye
Has Ak Partili     2017-06-30 Dr Necdet Aksoy diyeceksiniz, sonra kızar ha
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?