Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Merkezleri'nin Açılışı Gerçekleşti

Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Merkezleri'nin açılışı Soğuksu Merkez Spor Salonu'nda düzenlenen törenle gerçekleşti.

Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Merkezleri'nin Açılışı Gerçekleşti
Bu içerik 1556 kez okundu.

Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü İl Spor Merkezleri'nin açılışı, Soğuksu Merkez Spor Salonu'nda düzenlenen törenle gerçekleşti.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan Açılış Töreni Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir ÇETİN’in açılış konuşmasını yapması ile devam etti.

Çetin konuşmasında; ''Çocuklarımızı,  gençlerimizi spora başlattıkları için çok değerli ailelerimizi ve buraya kayıt olan minik, yıldız ve genç sporcularımızı tek tek tebrik ediyorum. Biz şimdi burada hep beraber bir spor ailesi oluşturmuş olduk. Bu ailemiz Karabük için bir ışık olacaktır. Buraya istekli gelen sporculara büyük görev düşüyor. Herkes mahallesinde komşularını ve arkadaşlarını yanında getirerek Karabük Halkını spora teşvik edecektir.'' sözlerine yer verdi. Salondaki yoğun katılımdan dolayı çok mutlu olduğunu bunun karşılığında ise ''Bize düşen spor disiplini içerisinde antrenörlerimizin çocuklarımızı en iyi şekilde eğitmesini sağlamak'' diye sözlerine devam eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir ÇETİN’in Sporculara, ailelere ve antrenörlere başarılar diledi.

Geçit töreni ile devam eden seramoni sporcuların Taekwondo, Judo Güreş, Karete, Boks ve Basketbol gösterileri ile sona erdi.

Açılış Törenine, Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir ÇETİN,  Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet UZUN, Karabük İl Milli Eğitim Müdür Vekili Turgut ACARLI, Karabük İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nevzat AKBAŞ, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Lokman MOLLAOĞULLARI, Sporcular ve Aileleri katıldı.

karabük gençlik merkezi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı