Advert
sandalye fabrikası karabük

Asfalt Çalışmaları Hızla Devam Ediyor

Esentepe ve Barış Mahallelerinde asfalt çalışmaları hızla devam ediyor.

Asfalt Çalışmaları Hızla Devam Ediyor
Bu içerik 429 kez okundu.

Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER asfalt çalışmalarının sıcak sava koşullarına karşın hızlı bir şekilde devam ettiğini söyledi.

Ekiplerden bilgi alan ÜRKMEZER, şu anda özellikle Esentepe ve Barış Mahallelerinde çalışmaların hızla devam ettiğini kaydederken, “Ekiplerimiz sıcak hava koşullarına rağmen çalışmalarında hız kesmiyorlar. Öncelikle arkadaşlarıma kolaylıklar ediliyorum. Çalışmalar Esentepe ve Barış Mahallelerinde yoğun bir şekilde devam ediyor ve çok kısa bir sürede bu mahallelerdeki asfalt çalışmaları tamamlanacak. Diğer yandan ihtiyaç duyulan mahalle ve caddelerimizde de yama, kaldırım yenileme gibi çalışmalar da Asfalt şantiyesi Ekiplerimizce gerçekleştiriliyor” dedi.

Belediyenin kendi asfalt plentinde Avrupa standartlarında asfalt üretmesinin mutluluk verici olduğunu ifade eden ÜRKMEZER, “Üretilen asfaltın halk sağlığına zararsız olması da çok önemli. Daha öncede ifade ettiğim gibi amacımız Safranbolu ve Safranbolulu vatandaşlara en iyi ve kaliteli hizmeti sunmak” şeklinde konuştu.

 

 

karabük asfalt çalışması
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Safranbolu'nun Suyu Zehirlense Ne Olacak?
Safranbolu'nun Suyu Zehirlense Ne Olacak?
Hafif Ticari Araç İle Otomobil Çarpıştı:4 Yaralı
Hafif Ticari Araç İle Otomobil Çarpıştı:4 Yaralı