Advert
sandalye fabrikası karabük

ÜRKMEZER Koruma Kurulu Üyeleri İle Buluştu

Koruma Kurulu Üyeleri ile bir araya gelen Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER, kurul tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında da bilgi aldığını belirtti.

ÜRKMEZER Koruma Kurulu Üyeleri İle Buluştu
Bu içerik 1526 kez okundu.

Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER Koruma Kurulu Üyeleri ile Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfında  bir araya geldi.

Öğle arasını değerlendiren ÜRKMEZER, Koruma Kurulu Üyeleri ile tanışma fırsatı bulduğunu kaydederken, Safranbolu’da kurul tarafından gerçekleştirilen çalışmalar hakkında da bilgi aldığını kaydetti.

Safranbolu’nun bir dünya markası olduğunu belirten Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER; “Safranbolu’muz UNESCO Miras Listesindeki yerini her geçen gün sağlamlaştıran bir kent. Yine en çok merak edilen ilçeler arasında. Bu nedenle bizim de kentin idarecileri olarak bu mirasa çok daha fazla hizmet etme, tanıtım ve koruma konusunda çok daha fazla gayret göstermemiz gerekmekte. Bu nedenle Koruma Kurulu başta olmak üzere tüm Kamu Kurum ve Kuruluşları, Sivil Toplum Kuruluşları ve halkımız ile el birliği içerisinde çalışmamız gerekmekte. Bu bilinçle hizmetlerimize Devletimizin de destekleri ile ara vermeden devam edeceğiz. Kurul üyelerimize çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER safranbolu Koruma Kurulu Üyeleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı