Advert
sandalye fabrikası karabük

3 Temmuz'da Yapılacak Olan Toplantı Gündeminde Ne Var?

Karabük İl Genel Merkez üyeleri 3 temmuz pazartesi günü toplanacağını açıkladı. Peki ya toplantı gündemin de hangi konular var ?

3 Temmuz'da Yapılacak Olan Toplantı Gündeminde Ne Var?
Bu içerik 2119 kez okundu.

3 temmuz pazartesi saat 2’de yapılacak olan İl Genel Meclis üyeleri toplantı yapacak. Açılış ve yoklamanın ardından komisyon üyelerinin hazırlamış olduğu raporlar il genel meclisi sunulacak.

Açıklanan bilgilere göre;

Karabük ili sınırı içerisinde bulunan 6 ilçenin toprak yapısının inceleneceğini konusunda hazırlanan raporla birlikte bitki örtüsü yapısının ne şekilde olduğu, otsu bitkiler ve odunsu bitkilerin kapladığı alanların incelenmesi, ormanlık alanların ve tarım alanlarının tespiti, gölet ve akarsulardan ne şekilde yararlanabileceği konusu Safranbolu da araştırma yapılmasına ait raporda pazartesi günü meclise sunulacak konular arasında.    

İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün sunacağı raporlardan bir tanesi ise; Safranbolu ilçesinde bağlı İncekaya Köyü sınırlarında yer alan ve özelilkle hafta sonları ve tatil günlerinde turistlerin yoğun ilgi gösterdikleri Kristal Teras ve İncekaya Su Kemeri yolunun çok dar olduğundan dolayı sürekli trafik sıkışıklığı ve kazalar meydana geldiği gerekçesiyle Kristal Teras ve Su Kemeri yolunda gerekli genişletilme çalışması raporudur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Bostanbukulu     2017-07-02 Hacı abiler araç çayına akan kanalizasyonlar yani lagimlar ne olcak
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?