Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Valisi Kemal ÇEBER Safranbolu’yu Ziyaret Etti

Karabük Valisi Kemal Çeber Safranbolu’da Kamu Kurum ve Kuruluşlarının, Sivil Toplum Kuruluşlarının İdare ve Yöneticilerinden çalışmalar hakkında bilgi alırken diğer yandan Safranbolu’da görev yapan Mahalle ve Köy Muhtarları ile de bir araya geldi.

Karabük Valisi Kemal ÇEBER Safranbolu’yu Ziyaret Etti
Bu içerik 1612 kez okundu.

Sunal Tülbentçi öğretmen Evinde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını yapan Safranbolu Kaymakamı / Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER, toplantının amacının hem Sayın Valimizin hem de kendisinin göreve yeni başlaması nedeni ile hem tanışmak hem de ilçede gerçekleştirilen çalışmalar var ise sorunlarını istişare etmek olduğunu söyledi.

Yoğun olmasına rağmen Safranbolu’ya vakit ayıran Karabük Yeni Valisi Kemal ÇEBER’e teşekkür eden ÜRKMEZER şöyle konuştu; “ Safranbolu ülkemizin en önemli kenetlerinden bir tanesi. Göreve başlamamızın hemen ardından çalışmaları aksatmamak için çaba sarf ediyoruz.  Bunu yaparken mutlaka sizlerle ve halkımız ile istişare içerisinde olacağız.  Burada amacımız Safranbolu’ya ve Safranbolu halkına en iyi hizmeti vermek ve gelecek nesillere daha refah bir Safranbolu bırakmak. Ben yeniden başta Sayın Valimiz olmak üzere hepinize teşekkür ediyorum.''

Karabük Valisi ÇEBER ise, göreve başlayalı henüz 5 gün olduğunu kaydederken; “ Karabük’te hizmet ederken, Safranbolu’ya, Dünya Mirasına da dokunduğumuzun bilincinde olarak hizmet edeceğiz. Onun dokusuna, değerlerine sahip çıkmaya devam edeceğiz. Bu anlamda sizlerle birlikte çok güzel hizmetler vereceğimize inanıyorum. Bu vesile ile bu toplantıda hem tanışmış, hem de ilçemizin sorunları var ise onları hep birlikte konuşacağız. Bir kez daha hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. 

Toplantının geri kalan bölümü basına kapalı olarak devam ederken, hemen ardından Safranbolu’da yapımı devam eden Merkez Camii İnşaatına geçildi. Burada Camii Derneği Başkanı ve İlçe Müftüsünden bilgi alan ÇEBER ve beraberindeki heyet, sırası ile önce İlçe Jandarma Komutanlığı, 125. Eğitim Alay Komutanlığı ve son olarak ta Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret ettiler. 

 

karabük valisi kemal çeber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ali akalın     2017-07-06 safranbolu devlet hastanesi acilinde doktor eksikliği var.acil çok kalabalık.acilde nöbetçi tek doktor olduğu için yetmiyor ve hasta sırada kuyruk.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı