Advert
sandalye fabrikası karabük

Ekipler Çalışmalara Gece Gündüz Devam Ediyor

100 Dükkanlar Mevkiinde geçtiğimiz günlerde yoğun yağış nedeni ile yolun zarar görmesinin hemen ardından çalışmalara başlayan, Fen İşleri Müdürlüğü ve Asfalt Şantiye Amirliği tarafından yürütülen çalışma sona erdi.

Ekipler Çalışmalara Gece Gündüz Devam Ediyor
Bu içerik 644 kez okundu.

Safranbolu Belediyesi bir yandan asfalt çalışmalarına devam ederken diğer yandan ihtiyaç duyulan mahalle, cadde ve sokaklarda da tamirat, yama, kaldırım yenileme gibi çalışmaları sürdürüyor.

Geçtiğimiz aylarda yoğun yağış nedeni ile zarar gören 100 dükkanlar, Yüksek Okul arasındaki yolda da çalışmaları gece geç saatlere kadar sürdüren ekipler vatandaşların mağdur olmamaları için yolun tadilatını yaparak trafiğe açılmasını sağladı.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan yetkililer, ''Safranbolu Belediyesi olarak vatandaşlarımızın memnuniyeti ve mağdur olmamaları açısından çalışmalarımıza ara vermeden ve mesai mafhumu gözetmeden devam etmekteyiz. Bu bağlamda bazı yollarımızda yoğun yağmur nedeni ile çalışma yapmamız gerekmekte idi. Bu çalışmaları da gece gündüz demeden hızla gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı anlayışını eksik etmeyen tüm Safranbolulu vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

Çalışmaların ara verilmeden devam edeceği bildirildi. 

 

karabük safranbolu belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İlknur     2017-07-06 Teşekkür ederiz yeni başkanımıza yoksa zor yapılırdı bu yollar
demet     2017-07-06 Sağolun sayın kaymakamım belediye başkanım
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı