Advert
sandalye fabrikası karabük

Vali Kemal Çeber Ovacık'ı Ziyaret Etti

Ovacık Kaymakamlığı önünde Ovacık Kaymakamı Mehmet Zahid Doğu, Ovacık Belediye Başkanı Zafer Küpler, İl Genel Meclis üyeleri Muharrem Öter ve Recep Başdağ, ilçe müdürleri ve muhtarlar tarafından karşılanan Vali Çeber daha sonra Kaymakam Doğu’dan ilçe hakkında bilgiler aldı.

Vali Kemal Çeber Ovacık'ı Ziyaret Etti
Bu içerik 1506 kez okundu.

Kaymakamlık ziyaretinin ardından Vali Çeber ve beraberindeki protokol üyeleri, Erdal Aksu Halk Eğitim Merkezi toplantı salonunda mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya geldi. İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun tarafından dile getirilen istek ve taleplerin durumu hakkında bilgilerin verildiği toplantı yeni taleplerin dile getirilmesi ile sona erdi.

Muhtarlarla gerçekleştirilen toplantının akabinde bitme aşamasına gelen ve 2017-2018 Eğitim Öğretim yılında hizmete açılacak olan Çok Programlı Anadolu Lisesinde incelemelerde bulunan Vali Çeber, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ile yüklenici firma yetkililerinden bilgiler aldı.

Ovacık ziyaretinin son bölümünde Vali Çeber, Ovacık Kamp Eğitim Merkezi, Öğretmen Hasan Denli Kültür Evi ve İlçe Halk Kütüphanesinde yaptığı incelemelerin ardından Ovacık ziyareti sona erdi.

 

karabük valisi kemal çeber karabük ovacık
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı