Advert
sandalye fabrikası karabük

ŞAHİN’den ÜRKMEZER’e Ziyaret

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali ŞAHİN, Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER'İ ziyaret etti.

ŞAHİN’den ÜRKMEZER’e  Ziyaret
Bu içerik 1287 kez okundu.

 

Ziyaretten büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden ÜRKMEZER, verilen görevi layığı ile yerine getirme çabası içerisinde olduğunu ve Safranbolu gibi güzel bir kentte görev yapmanın mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Kaymakamlıkta gerçekleşen ziyarette konuşan Mehmet Ali ŞAHİN ise ÜRKMEZER'E görevinde başarılar diledi.

Daha önce ÜRKMEZER'i makamına gelerek ziyaret etme imkanları olmadığını ifade eden ŞAHİN, "Önemli olan vatandaşımıza hizmettir. Halkımızın devletten beklediklerini gerçekleştirmektir. Gerek kırsal kesimleri içerisinde gerekse belediye sınırları içerisinde yaşayan vatandaşlarımız hangi hizmetleri bekliyorlarsa bunların yürütülmesidir. Bu bağlamda şahıslar önemlidir ama ikinci plandadır. Önemli olan devlet işlerinin yürüyor olmasıdır. Bizim için önemli olan o dur. Kaymakamımız büyük bir dirayetle her iki görevi de başarıyla yerine getirecektir." diye konuştu.

 

 

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali ŞAHİN afranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Fatih ÜRKMEZER
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
karabük düşmanı     2017-07-08 SAYIN ŞAHİN BELEDİYEDEKİ SORUŞTURMALARDA AK PARTİYE ZARAR VERME DEMİŞTİR.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı