Advert
sandalye fabrikası karabük

Görev Almış Eski ve Yeni Ak Partililer İftarı Birlikte Yaptı.

Ak Parti Karabük İl Başkanlığında düzenlenen iftar yemeğine, eski, yeni tüm görev almış kişiler ile partililer bir araya geldi. Adeta başarımızın sırrı işte bu dedi.

Görev Almış Eski ve Yeni Ak Partililer İftarı Birlikte Yaptı.
Bu içerik 2081 kez okundu.

AK Parti Karabük İl Başkanlığı tarafından partinin kuruluşundan bu yana parti yönetimlerinde yer alanlar için vefa iftarı düzenledi. 
Yıldırım düğün salonunda verilen iftar yemeğine AK Parti Karabük Milletvekilleri Mehmet Ali Şahin, Burhanettin Uysal, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan, AK Parti Karabük İl Başkanı Timurçin Saylar, ilçe belediye başkanlarının yanı sıra partinin kuruluşundan bu yana görev yapan eski il ve ilçe başkanları, belediye başkanları ve bazı milletvekilleri katıldı.
İftarda partililere hitaben bir konuşma yapan AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin, "Ramazanda bile komşularımızda savaş devam ediyorsa bunun sorumluluğunu başka bir yerde aramayacağız. Müslümanlar kendilerinde arayacaklar." dedi.
Şahin, ramazanın maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı bir ay olduğunu belirterek, "Ramazan ayının bereketinden eğer Müslümanlar yeterince yararlansaydı, İslam alemi bu noktada olmazdı. Ramazanda kendimizi şarj etmeliyiz. Ramazan ayı Kur'an ayıdır. Müslümanların bu ayda şuurlanması gerekli. Ramazanda bile komşularımızda savaş devam ediyorsa, bunun sorumluluğunu başka bir yerde aramayacağız. Müslümanlar kendilerinde arayacaklar. 'Amerika, Rusya, onlar, bunlar ve şunlar geldi' diye, kabahati başka yere atmasınlar. Onlar oraya geldiyse, kabahat o bölgede yaşayan Müslümanlardadır. Yüz yıldır o bölgedeler. Oralarda haritaları yeniden çizmek için oradalar. Bu gelişmeler karşısında şuurlu Müslümanların gözü ülkemizdedir." diye konuştu.
Dünyada ve Avrupa'da, Türkiye'ye karşıtı kampanyaların, özellikle "Recep Tayyip Erdoğan'ı istemeyiz" kampanyalarının ivme kazandığını ifade eden Şahin, şunları söyledi:
"Eğer bu parti ve Recep Tayyip Erdoğan, bu ülkeyi kötü yönetseydi, bu millet onları gönderir ve bir başkasını getirirdi. Bunlar Müslümanların tekrar şuurlanması konusunda partimizin iktidarı ve Cumhurbaşkanımızın, özellikle İslam İşbirliği Konferansı'nda yaptığı konuşma ile bir takım dengeleri değiştirdi. Müslümanların şuurlanmasının yolunu açtı. Bilim ve teknoloji üretiyor ülkemiz. Bu çalışmaların durdurulacağını söylese Cumhurbaşkanımız, olumsuz tüm kampanyalar 180 derece dönüş yapar ve bir sene sonra Recep Tayyip Erdoğan, Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterilir. Konu özellikle Cumhurbaşkanımızın ve ülkemizin milli bir politikaya devam etmesidir. Savunma sanayindeki çalışmalar birilerini rahatsız etti. Ülkemizin önderliğinde, İslam dünyasının derlenmesi ve toparlanması imkanını vermemek için, AK Parti'nin ülkeyi daha fazla yönetmemesini ve Recep Tayyip Erdoğan'ın olmamasını istiyorlar. Ama milletimiz bunun tersini diyor.AK Parti hareketi, Müslüman aleminin geleceğini aydınlatacak bir hareket. Bizim hareketimiz insanlığın kurtuluşu için şanlı bir harekettir. Sadece Türkiye için çalışmıyor bizim hareketimiz. Hak ve adaleti ecdadımız gibi tüm dünyaya tekrar gösterecek olan bir hareketin adıdır."

karabük ak parti mehmet ali şahin recep tayyip erdoğan karabük nobel recep tayyip mehmet ceylan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı