Advert
sandalye fabrikası karabük

Yenice’nin Göbeğindeki İnşaat Meclis Üyeliği Kıyağı mı?

Yenice’nin göbeğinde hızlı bir şekilde yükselen bu bina, kafalarda Hak mı? Kıyak mı? soru işaretini bıraktı.

Yenice’nin Göbeğindeki İnşaat Meclis Üyeliği Kıyağı mı?
Bu içerik 9369 kez okundu.

Karabük Zonguldak yolu üzerindeki Yenice İstasyon köprüsünün hemen yanında yükselen bu bina görenlerde hayret ve soru işaretleri bıraktı.

İddialara göre yaklaşık 30 yıl evveliyatı olan ve son bir kaç aydır harıl harıl üzerine yeni katlar ilave edilen bu bina ile ilgili gerekli zemin etütlerinin, yapı denetim firmalarınca uygunluğunun kontrol edilip edilmediği merak ediliyor.

Bazı Yeniceli vatandaşlar, “Bu bina çok eski bir bina idi. Her ne hikmet ise Yenice Belediye Meclis üyesi Şenol Onur’un hastalanmasından sonra, son birkaç ayda birden hızlı bir çalışma başladı. Yeni katlar çıkıldı. Binanın sahibi rahmetli Şenol Onur’un yerine Belediye Meclis Üyesi olarak başlayacak olan yedek birinci sıradaki Halil Çanakçı’ya ait. Belediye Başkanı Zeki Çaylı rahat çalışabilmek ve birlikte hareket etmek için eski binanın üzerine bu kat çıkışlarına izin verdi” iddiasında bulundular.

Öte yandan bazı Yeniceli vatandaşlar ise; “Yok ya, böyle güpegündüz, kanun nizama uyulmadan iş yapılmaz. Muhakkak yasal denetimler ve izinler alınmıştır.” şeklinde görüşlerini beyan ettiler.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı eğer yapı denetim dahil resmi ruhsat ve izinleri açıklar ise Yenice’de devam eden bu söylentilere de son vermiş olacak.

karabük zeki çaylı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı