Advert
sandalye fabrikası karabük

İzciler Safranbolu’ya Döndü

Safranbolu Belediyesi Olarak Yaz Tatillerinde Çocuklarımıza Değişik Aktivite İmkânı Sunduğumuz, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Türkiye İzcilik Federasyonu ve İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü İşbirliğiyle Ümraniye Kent Ormanında Ücretsiz Olarak Düzenlediğimiz Yaz İzci Kampından Çocuklarımız Döndü.

İzciler Safranbolu’ya Döndü
Bu içerik 1004 kez okundu.

Safranbolu Belediyesi tarafından yapılan organizasyonda 40’a yakın izci çocuğumuza İzci Liderleri eşlik ederken,  İzci kampında bir hafta boyunca birçok dalda eğitim alan izciler, kendilerini geliştirme imkânı buldular.

 

Temel ve İleri Seviye İzcilik, Kişisel Gelişim, Hafıza Teknikleri, Resim, Müzik, Tiyatro, Yüzme, Bisiklet, Binicilik, Pentatlon, Badminton, Arama- Kurtarma, Çevre- Orman, İtfaiye- Yangın, Tırmanma Duvarı, Balıkçılık, Kano ve Kürek, İlk Yardım ve Trafik konularında eğitimlerin verildiği ve her yıl Safranbolu Belediyesinin de katılım sağladığı Yaz İzci Kampında verilen eğitimlerle çocuk ve gençlerin sosyalleşmeleri, ekip halinde çalışma becerilerini geliştirmeleri, öğrenme şevki, keşfetme duygusu, doğayı ve çevreyi sevmeleri, doğa şartlarına uyum sağlayarak şartlara uygun yaratıcı fikirler ortaya koyabilmeleri amaçlanıyor.

Kampa katılan çocuklar İzci Liderleri eşliğinde çok güzel vakit geçirdiklerini ifade ederken, kendileri için faydalı bir hafta geçirdiklerini söylediler. İzcileri Safranbolu belediye personeli ve aileleri karşıladı.  

safranbolu izci kampı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı