Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük Emekliler Derneği Başkanı Bulut'tan 15 Temmuz mesajı

Karabük Emekliler Derneği Başkanı Celal Bulut 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolasıyı ile bir mesaj yayımladı.

Karabük Emekliler Derneği Başkanı Bulut'tan 15 Temmuz mesajı
Bu içerik 700 kez okundu.

Karabük Emekliler Derneği Başkanı Celal Bulut 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolasıyı ile bir mesaj yayımladı. Yaptığı açıklama da şu sözleri dile getirdi.

''15 Temmuz hain darbe girişiminin 1.yılındayız. Allah milletimize bir daha böyle hainlikler yaşatmasın. 15 Temmuz’da şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet dilerken, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Tarihimize baktığımız zaman Hun Devleti, Göktürk Devleti, Selçuklu Devleti, Osmanlı Devletinin yıkılışı, içerideki hainler ile bizi istemeyen dış düşmanların işbirliği neticesinde gerçekleşmiştir. Bu hainler kimi zaman iktidar olmak, ekonomik rant sağlamak, kimi zamanda bu milletin en hassas noktası olan din istismarı ile kafaları karıştırmışlardır. Dünyayı yönetenler hiçbir zaman güçlü bir Türkiye istememektedir. Çünkü güçlü Türkiye Türk dünyasının İslam aleminin ve özellikle mazlum insanların umudu olacaktır. İşte 15 Temmuz’da yapmak istedikleri de buydu. Hainler bu milletin silahı ile bu milleti vurmuşlardır. Biz emekliler olarak yaşımız gereği 60’ları 70’leri 80’leri görmüş insanlarız. Milletimizin birlik ve beraberliği bozulduğu zaman ekonomi bozulur, sosyal adalet geriler. Bunun ceremesini de halk çeker. 15 Temmuz’da nasıl bu millet Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı ruhuyla meydanlara inip tankların önüne kendisini attıysa yine aynısını yapacaktır. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın. 15 Temmuz hain saldırının yıldönümü. Cumartesi günü saat 20;00’de emeklilerimiz kent meydanında el ele gönül gönüle olacaktır. Gelemeyen emeklilerimiz de dualarıyla meydanlarda olacaktır. Allah bir daha bu millete 15 Temmuz’u yaşatmasın. Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen bu terör örgütlerini kahrı perişan etsin.''

karabük 15 temmuz karabük emekliler derneği karabük tüed başkanı celal bulut
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı