Medikar Hastahanesi - Karabük Derin Haber
sandalye fabrikası karabük

Saylar, 15 Temmuz Fotoğraf Sergisinde

AK Parti Karabük İl Başkanlığı, “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında fotoğraf sergisi açılışı gerçekleştirdi.

Saylar, 15 Temmuz Fotoğraf Sergisinde
Bu içerik 534 kez okundu.

AK Parti Karabük İl Başkanlığınca, “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü”  etkinlikleri kapsamında vatandaşların demokrasi nöbeti ve Türkiye genelinde yaşanan anların ölümsüzleştirilmesi amacıyla fotoğraf sergisi açıldı.

Kentteki bir alışveriş merkezinde açılışı yapılan sergide konuşan İl Başkanı Timurçin Saylar; ''Bu serginin amacı, 15 Temmuz’da ülkemizde yaşanan darbe girişimine milletimizin verdiği cevabı en iyi anlatan fotoğraflar ile halkımızı buluşturmaktır. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Rabbim bizlere tekrar o günleri yaşatmasın; ama şunu da herkes gördü ki bizler vatanımız, toprağımız, devletimiz ve bayrağımız için her daim dimdik ayaktayız. Hep birlik olacağız, dik olacağız.'' diye konuştu.

Sergide, 15 Temmuz gecesi ve sonrasındaki demokrasi nöbetlerinde Karabük ve Türkiye geneli olmak üzere birçok şehirde yaşananlara dair yaklaşık 70 fotoğraf yer aldı.

 

 

karabük ak parti karabük il başkanı timurçin saylar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İkametgah Sahtekarlığına 2 Yıl Hapis
İkametgah Sahtekarlığına 2 Yıl Hapis
Karabük Vefat Edenler Listesi...
Karabük Vefat Edenler Listesi...