Advert
sandalye fabrikası karabük

Ramazan Akşamlarının bu akşamki konuğu ise İlizyonist Enver Ertaş olacak.

Safranbolu Belediyesi tarafından düzenlenen Geleneksel Ramazan Akşamları Ozan Ahmet Taşkın Konseri İle Devam Etti.

Ramazan Akşamlarının bu akşamki konuğu ise İlizyonist Enver Ertaş olacak.
Bu içerik 986 kez okundu.

Misak-ı Milli Meydanında her akşam ayrı bir etkinliğin düzenlendiği etkinlikler çocukların hayranlıkla izledikleri ve zaman zaman oyuna dâhil oldukları Hacivat – Karagöz gösterisi ile başladı.

Minikler gönüllerince eğlenirken meydana kurulan ve har yıl büyük ilgi gören Safranbolu Evi tarzındaki stantlar da yine ilgi odağı olmaya devam ediyor. Oyuncaktan, Dini kitaplara, Safranbolu’ya özgü hediyeli eşyalardan, lokuma, safranlı kolonyasına kadar her şeyi bulabileceğiniz stantlar son güne kadar aynı yoğun ilgi göreceğe benziyor.

Teravih Namazı sonrası ile Türk halk Müziğinin sevilen ismi Ozan Ahmet Taşkın konseri başladı.

Taşkın, birbirinden güzel eserleri ile Misak-ı Milli Meydanını dolduran Safranbolululara eğlenceli dakikalar yaşatırken, Çanakkale türküsünde ise herkese duygusal anlar yaşattı. Konserin son bölümünde sahneye çocukları da alan Taşkın’ın Türkiye’mizin Gençleri türküsünde ise büyük coşku yaşandı.

karabük haber safranbolu haber safranbolu belediyesi safranbolu misak-ı milli meydanı hacivat karagöz safranbolu etkinlik ozan ahmet taşkın safranbolu ramazan ilizyonist enver ertaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?