Advert
sandalye fabrikası karabük

İftar Programı Musalla Mahallesi Yeni Yerleşim Bölgesi İle Devam Etti

Safranbolu Belediyesi Geleneksel Mahalle İftarları Musalla Mahallesi Yeni Yerleşim Bölgesi İle Devam Etti.

İftar Programı Musalla Mahallesi Yeni Yerleşim Bölgesi İle Devam Etti
Bu içerik 1579 kez okundu.

Yunus Emre Camii bahçesinde gerçekleşen iftar programına erken gelen Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy, çocuklar ve vatandaşlarla uzun süre sohbet etti.

Vatandaşların sorunları ile yakından ilgilenen Aksoy oruçların açılmasının ardından yaptığı konuşmada, öncelikle iftarımıza teşrif ettiğiniz için teşekkür ediyor, Canabı Allah’a bizleri ramazan ayına eriştirdiği için şükrediyor ve inşallah birlik beraberlik ruhu içerisinde bayramlara da ermeyi nasip etmesini niyaz ediyorum” dedi.

Muhtarın kendisine mahallenin sorunlarından söz ettiğini söyleyen Başkan Aksoy; “ buradan ayrılır ayrılmaz arkadaşlarıma gerekli talimatları vereceğim. İnşallah mahallemizin sorunlarını en kısa sürede çözeceğimize inanıyorum. Bununla birlikte çocuklarımız parkın aydınlatmasının olmadığını hatırlattılar. Çocuk parkımıza bu akşam ışıklandırması takılacak. Yine hız kesici isteniyor. Ben bu konuda biraz hassasım. Buraya hız kesici yaptığımızda araç burada yavaşlayacak ancak ileride yeniden hızlanacak. Hız kesici çök önem arz eden konularda kötü bir şey. Örnek verecek olursak: Allah korusun ambulans hamile bir kardeşimizi aldı ve buradan geçmek zorunda. Düşünün onun çekeceği acıyı. Bu sadece küçük bir örnek. Yani bizim trafik konusunda hız kesiciye değil eğitime ihtiyacımız var” dedi.

Aksoy konuşmasının sonunda iftar yemeklerini ikram eden Safranbolu ve Karabük’lü hayırseverlere teşekkür ederken Allah onlardan razı olsun. Her gün ortalama 1200 kişilik yemek çıkıyor. Bu vesile ile ben yeniden sizlere teşekkür ediyor Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin diyorum” dedi.

İftar programı sonrası Aksoy vatandaşlarla bir süre daha sohbet ederken çocuklara pamuk şekeri ikramı yapıldı.

karabük haber safranbolu haber safranbolu belediyesi safranbolu iftar yemeği safranbolu musalla mahallesi dr necdet aksoy safranbolu belediye başkanı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı