Advert
sandalye fabrikası karabük

Giresun'dan Geldi, MEDİKAR'da Şifa Buldu

Özel Medikar Hastanesi her branşta olduğu gibi Kalp ve Damar Cerrahi branşında da tercih edilen hastane oluyor.

Giresun'dan Geldi, MEDİKAR'da Şifa Buldu
Bu içerik 1054 kez okundu.

63 yaşındaki Faruk Küçük Giresun ilinde anjio olduktan sonra,bypass kararı verildi. Küçük yaptığı araştırma sonunda kendini Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Caner Arslan ve ekibine teslim etti.

By pass  olarak eski sağlığına kavuştuğunu belirten Faruk Küçük "Yaptığım araştırmada hem hastane olarak, hemde hocamızın ününü öğrendim ve By pass ameliyatımı Karabük Özel Medikar hastanesinde olmaya karar verdim. Şimdi turp gibiyim. Başta Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Caner Arslan ve Op.Dr. Hasan Öner hocalarıma, ameliyathane, 5.kat ve tüm Hastane personeline çok teşekkür ederim. İyiki gelmişim burada bypass olmuşum. Bölge insanı bu hastanenin ve hocalarmızın kıymetini bilmeli” dedi.

4 damarına by pass yaptıklarını belirten  Kalp ve Damar Cerrahi Uzmanı Doç.Dr. Caner Arslan ”Hastamız Giresun'da anjio olmuş,anjiyo sonrası 4 damarının tıkalı olduğu ve by pass yapılmasını söylemişler. Faruk bey de bizde olmaya karar vermiş. Başarılı bir ameliyat oldu. Bundan sonraki yaşantısında sağlıklı ve uzun ömür dileriz” dedi.

medicar faruk küçük bypass anjiyo caner arslan hasan öner
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı