Advert
sandalye fabrikası karabük

Diyanet İşleri Başkanına Uyduk. Soframızı Mahalle Sakinleri İle Paylaştık.

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in uyarısında olduğu gibi iftar soframızı Atatürk Mahallesi sakinleri ve ihtiyaç sahipleri ile paylaştık.

Diyanet İşleri Başkanına Uyduk. Soframızı Mahalle Sakinleri İle Paylaştık.
Bu içerik 3537 kez okundu.

Ramazan ayının sonuna yaklaştığımız bu günlerde karınca kararınca bizlerde manevi hazzını duyarak iftar soframızı paylaştık.

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in "Zenginler zengin kardeşlerini ağırlamasın, Zenginler fakir kardeşlerini ağırlasın" uyarıları doğrultusunda FFP Dış Ticaret, AKM Gümrük Müşavirliği ve Karabük Derin Haber olarak elimizden gelen imkanlar doğrultusunda iftar soframızda ihtiyaç sahipleri ile birlikte olmayı tercih ettik

Firma Sahibiniz Sait Alıcı'nın doğup büyüdüğü Atatürk Mahallesi'nde cumartesi akşam organize ettiğimiz iftar yemeğimize, yaşlısı genci ile,  Mahalle halkı ve ihtiyaç sahipleri bir araya geldi. 

Atatürk Mahallesi Camii Derneğince artık geleneksel olma yolunda hızla ilerleyen iftar günlerinde cami avlusunda verilen iftar  yemeklerinde mahalle halkı her akşam bir araya gelerek dostluklarını ve komşuluk ilişkilerini ramazanında bereketi ile pekiştiriyor.

Öte yandan mahalle muhtarı Erdoğan Yeltepe, camii derneğince bir kaç yıldır organize edilen iftar yemeklerinin artık iyice gelenekselleştiğini, maddi durumu iyi olan mahalle sakinlerinin her gün bir tanesinin yada bir kaç tanesinin bir araya gelerek camii avlusunda mahalle halkının bir araya geldiğini ve komşuluk ilişkileri açısından bu iftar yemeklerinin son derece güzel olduğunu söyledi.

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in açıklamasına ilişkin haberi okumak için tıklayınız.

karabük atatürk mahallesi karabük iftar yemeği FFP Dış Ticaret iftar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı