Advert
sandalye fabrikası karabük

Hem İftar Yaptık Hem Kişisel Gelişim Konusunda Bilgilendik

Misak-ı Milli Meydanında Devam Eden Ramazan Akşamlarında Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan, Meydanı Dolduran Safranboluluları Adeta Büyüledi.

Hem İftar Yaptık Hem Kişisel Gelişim Konusunda Bilgilendik
Bu içerik 1808 kez okundu.

Aslanhan “ Çocuklarınıza Vakit Ayırın “

Geleneksel hale gelen Ramazan Akşamları Kişisel Gelişim Uzmanı Sıtkı Aslanhan''ın Ramazan ve Aile söyleşisi ile devam eti.

Sıtkı Aslanhan, yaklaşık 1 saat süren programında, günümüz teknolojisinin aile kavramını bitirmek üzere olduğunu, bu nedenle anne- babaların günde en az iki saatlerini çocuklarına ayırmalarını tavsiye etti. Peygamber Efendimizin aile anlayışı ile ilgili de bilgiler veren Aslanhan, özellikle gençlerin en az haftada bir kez alış verişe gönderilmeleri, yemek yapmaları, elleri ile bulaşık yıkamalarının, geçmişte anne babaların hangi şartlarda yetiştiklerini öğrenmeleri gerektiğini vurguladı.

Son dönemlerde gençlerin ebeveynlerine davranışlarını da eleştiren Sıtkı Aslanhan, “Gençler anne babalarına hakarete varacak şekilde konuşuyorlar, buna asla izin vermeyin” dedi.

Aile yapısının teknolojiye esir olduğunu anlatan Aslanhan, bununla birlikte komşuluk ve akrabalık ilişkilerinin de ne yazık ki günümüzde kaybolduğunu dile getirirken söyleşinin sonunda Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy'a da böylesi güzel ve yararlı konuları anlatmalarına vesile olduğu için teşekkür etti.

Söyleşi meydanı dolduranalar tarafından büyük beğeni topladı.

safranbolu haber safranbolu belediyesi dr. necdet aksoy safranbolu ramazan akşamları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı