Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu'nun Suyu Zehirlense Ne Olacak?

Safranbolu'nun Suyu Zehirlense Ne Olacak?

Safranbolu'nun Suyu Zehirlense Ne Olacak?
Bu içerik 4489 kez okundu.

Safranbolu'nun içme suyu'nın sağlanması için eski belediye başkanlarından Mustafa Eren döneminde Mencilis mağarasının hemen altından çıkan su değerlendirilerek izale hattı ile arıtma tesisine kadar taşındı.

Aynı zamanda Bulak Köyü'nünde içme suyu ihtiyacını karşılayan bu suyun Mencilis mağarasından çıkış noktası demir korkuluk ve kapı ile güvenlik altına alındı. Ancak ne zaman olduğu bilinmemekle birlikte birileri bu demir kapıyı kırmış ve şu anda isteyen bu kapıdan suyun mağaradan çıkışına girebiliyor.

Durumu farkeden bir okurumuzun dikkati bizlere ulaştı. 

Hem Safranbolu'nun hem Bulak köyünün içme suyu ihtiyacını karşılayan bu suyun mağara girişindeki açıklıktan istifade ederek kötü niyetli birilerinin suya katabilecekleri herhangi bir madde'nin nelere yol açabileceğini biz YETKİLİLERE soruyoruz. 

Mesela ya zehir atılsa ne olacak?

safranbolu içme suyu safranbolu mencilis içme suyu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Adem     2017-09-16 Belediye oraya bir tane güvenlik koysun aynı şekilde şu Göztepe barış mh.. oradaki su deposunada güvenlik koysun çok mu zor...geçen ermersann orda şu borusu patlamış depodaki şu olduğu gibi yola akmış 24 saatte sular zor geldi güvenlik yada bir görevli olsa depodaki suyu kapatır di. Safranbolu belediye başkanı Sayın ürkmez er aynı toplu taşımaya el atın 100 adet minubuscuden kurtarın şu safranbolu karabuk arası toplu taşımacılığAA yönelik trafik komisyonundan yeni halk otobüsleri ihalesi açın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı