Advert
sandalye fabrikası karabük

Park Bahçeler Amirliği Çalışmalarına Devam Ediyor

Safranbolu Belediyesi Park ve Bahçeler Amirliği ekipleri tarafından ilçede bulunan parklar, yol kenarları, orta refüjlerde yabani ot temizlik çalışmaları yapıldı.

Park Bahçeler Amirliği Çalışmalarına Devam Ediyor
Bu içerik 535 kez okundu.

Park Bahçeler Amirliği yetkililerinden alınan bilgiye göre Safranbolu’da bulunan parklar, yol kenarları ve orta refüjlerde büyüyen yabani otların temizlikleri için çalışma başlatıldı. Emek Mahallesi ile başlayan çalışmaların tüm ilçede devam edeceği bildirilirken, Beyaz Masaya gelen taleplerinde değerlendirildiği ifade edildi.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer; "Safranbolu Dünya Miras Listesinde yer alan, dünyanın en çok merak edilen turizm kentlerinden birisiyiz. Vatandaş odaklı belediyecilik anlayışımız ile çalışmalarımız devam ediyor. Yani Bilindiği üzere kentimiz tüm dünyanın yakından takip ettiği önemli turizm kentlerinden birisi. Gerek belediye olarak bizlerin gerekse vatandaşlarımızın temizlik gibi önemli konularda dikkatli olması gerekmekte. Bu nedenle vatandaşlarımızın duyarlılığından şüphe etmediğimiz gibi bizlerde belediye olarak mahalle, cadde, park gibi alanların temizliğinde dikkat etmemiz gerekiyor" dedi.

fatih ürkmezer safranbolu Park Bahçeler Amirliği safranbolu belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı