Advert
sandalye fabrikası karabük

Kardemir Yönetim Kurulu Uzun Aradan Sonra 6 Kişi İle Toplandı

Kardemir Yönetim Kurulu Uzun Aradan Sonra 6 Kişi İle Toplandı.

Kardemir Yönetim Kurulu Uzun Aradan Sonra 6 Kişi İle Toplandı
Bu içerik 6203 kez okundu.

Kardemir Yönetim Kurulu uzunca bir aradan sonra altı kişi ile toplanabildi. Seçimli genel kurul sürecinin bir türlü tamamlanamaması nedeniyle yaklaşık iki aydır Kardemir Yönetim Kurulu toplanamıyordu. Karabük dışından gelen yönetim kurulu üyeleri toplantıda hazır bulunurken özellikle Karabük’te yaşayan yönetim kurulu üyeleri toplantıya mazeret göstererek katılmadılar.

Onbir kişi olan Kardemir Yönetim Kurulu'na, Yönetim kurulu üyeleri Kamil Güleç, Çağrı Güleç, Mehmet Akif Ulusoy, Necati Özsoy ve Osman Kahveci mazeret beyan ederek katılmadılar.

Edindiğimiz bilgilere göre toplantıya katılmayan üyelerden Necati Özsoy’un ameliyat olması nedeniyle katılmadığı öğrenilirken diğer katılmayan yönetim kurulu üyelerinin hangi mazeret ve gerekçe ile katılmadıkları bilinmiyor.

Öte yandan yaklaşık 2 aydır yapılamayan Kardemir seçimli genel kurulu sürecinde çıkan tartışma ve yapılan kamuoyu açıklamalarında, Karabük, Kardemir sevgisi, Karabük'lülük ruhu sürekli ön plana tutulurken, bu açıklamaları ön planda tutanların toplantıya katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

Kardemir Genel Müdürlüğü İstanbul’a taşınacak iddialarını ortaya atanların, “Yönetim kurulu maaşına ihtiyacı var” yönetimde kalmalı denilenler toplantıya katılmazken, şehir dışında yaşayanların tam kadro yönetim kurulu toplantısına katılması bu söylentilerin ne kadar gerçekçi olduğunu bir kere daha göz önüne serdi. 

Kardemir Yönetim Kurulu Kamil Güleç Çağrı Güleç Mehmet Akif Ulusoy Necati Özsoy Osman Kahveci Kardemir karabük
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Tolga     2017-09-21 Buradan çıkaracağımız iki sonuç 1. Şahsi düşünce ve duygular veya husumetlerine Kardemirden daha çok değer veriyorlar ki yönetime gelmiyorlar 2. Bağımsızların ne kadar bağımsız olduğu belli
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı