Advert
sandalye fabrikası karabük

Festivale Geri Sayım Başladı

​Safranbolu Belediyesi tarafından bu yıl 18. si gerçekleştirilecek ve 3 gün boyunca dolu dolu geçecek olan Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali için geri sayım başladı.

Festivale Geri Sayım Başladı
Bu içerik 693 kez okundu.

Safranbolu Belediyesi tarafından bu yıl 18. si gerçekleştirilecek ve 3 gün boyunca dolu dolu geçecek olan Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali için geri sayım başladı.

Festival Komitesinin çalışmalarının ardından Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından oluşturulan Festival Ekibi, film gösterimleri, yurt içi ve yurt dışından gelecek misafirlerin konaklamasından, ağırlanmasına,  kortej yürüyüşünden Festival Meşalesinin yakılmasına, jüri çalışmalarına kadar daha pek çok detayı atlamadan titizlikle yürütmeye devam ediyor. Yine bu kapsamda Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “Festival hazırlıklarımız son hızla devam etmekte. Tüm çabamız, Geçmişten Geleceğe Açılan Kapı Safranbolu’muza yakışır bir festival olması. Bu yıl oldukça yoğun bir program akışı ile geçecek olan festivalde hiçbir aksaklığa meydan vermemek için ekip olarak büyük bir özveri ve titizlik ile çalışmalarımıza devam ediyoruz” denildi.

festival safranbolu safranbolu belediyesi Altın Safran Belgesel Film Festivali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı