Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu Çiçek Açtı

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne Bağlı Park ve Bahçeler Amirliği Safranbolu’nun çeşitli yerlerinde çiçeklendirme çalışmalarına devam ediyor.

Safranbolu Çiçek Açtı
Bu içerik 350 kez okundu.

Safranbolu Belediyesi çevre düzenleme ve peyzaj çalışmaları çerçevesinde ilçenin dört bir yanına rengârenk çiçekler dikiyor. Çiçekler muhteşem görünüşleriyle vatandaşlarında beğenisini kazanıyor.

Osmanlı’nın parmak pzi Safranbolu’muzda yeşil alan ve çevre düzenlemelerinin hızla devam ettiğini belirten Safranbolu Kaymakamı/ Belediye Başkan Fatih Ürkmezer; “Amaçlarının yeşillikler içinde bir ilçe meydana getirmek olduğunu söyledi."

Gerçekleştirilen çalışmalarla Safranbolu’nun rengarenk bir görüntüye kavuştuğunu belirten Ürkmezer, "Çiçeklerin açtığı orta refüj, kavşak ve parklarda ortaya çıkan görüntü, vatandaşlarımız tarafından da beğeniliyor. Park ve Bahçeler Amirliği tarafından caddelere, parklara, yeşil alanlara ve yol kenarlarına dikilen çiçeklerin açmasıyla kent rengarenk bir görünüm kazandı.  Çalışmaları gerçekleştiren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

 

safranbolu belediyesi safranbolu fatih ürkmezer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?
2017 Yılında Karabük’te Neler Oldu?