Advert
sandalye fabrikası karabük

Ürkmezer'den Okul Ziyareti

​Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer 2017/2018 Eğitim Öğretim yılının başlamasıyla birlikte, okul ziyaretleri yaparak yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Ürkmezer'den Okul Ziyareti
Bu içerik 693 kez okundu.

Safranbolu Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz’ın eşliğinde ziyaret edilen okullarda, Okul Müdürlerinin ve Öğretmenlerin taleplerini dinleyen Ürkmezer, "Geleceğimizin teminatı, bugünün minikleri yarının büyükleri olan çocuklarımızın, en iyi şekilde eğitim almaları için Kaymakamlık ve Belediye olarak tüm imkânlarımızı seferber edeceğiz" dedi.

Okul ziyaretlerine, Bağlarbaşı Harmanlar Ortaokuluyla başlayan Ürkmezer, öğretmenler ve öğrencilerle sohbet etti. Fiziki koşullarının yetersiz olduğu Harmanlar ilkokulunun yeni binasının inşaat çalışmalarını yerinde inceleyen Ürkmezer, “Müteahhit firma yetkilisiyle konuşarak gelecek yıl çocuklarımızın yeni okullarında eğitim almalarını istiyoruz" dedi.

Buradan Esentepe Mahallesindeki iş adamı Ali Baltacının yaptırmış olduğu, "Ali Baba Anaokulu’’nu ziyaret etti. Öğrencilerin eğitim koşullarını titizlikle inceleyen Ürkmezer çocukların yakın ilgisiyle karşılandı.

Ürkmezer, "Rutin hale getireceğimiz okul ziyaretlerimizin amacı imkanlarımız dahilinde, çocuklarımızın en yüksek standartlarda eğitim almalarını sağlamaktır" dedi.

 

fatih ürkmezer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı