Advert
sandalye fabrikası karabük

Bld Başkanının İstemediği İlçe Başkanına Taksi Durağı Engeli

Bld Başkanı Zeki Çaylı'dan İstemediği İlçe Başkanına Taksi Durağı Engeli

Bld Başkanının İstemediği İlçe Başkanına Taksi Durağı Engeli
Bu içerik 10194 kez okundu.

Ak Partili Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı uzun süredir devam eden tartışmalara Yeni bir boyut kattı. İstemediğini defalarca belirttiği Ak Partili Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık’ın dükkanının önüne taksileri dizdi.

Ak Parti Genel Merkezince atanmasının ardından geçtiğimiz günlerde yapılan kongre ile Yenice ilçe başkanlığına devam eden Yılmaz Kırık’ı genel merkezin ve delegelerin takdirine rağmen istemediğini defalarca dile getiren Ak Partili Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı sık sık cereyan eden sürtüşme ve tartışmaları tetiklemeye devam ediyor.

Geçtiğimiz aylarda Pazar yerindeki ak partili olduğu iddia edilen pazarcıların tezgahlarını belediye zabıtası ile kaldıran, ardından kardeş belediye Ak Partili Yortan Belediyesi’ne ait su tankerini yine zabıta mahareti ile boşalttırarak su vermediği belirtilen Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı şimdi de taksi durağındaki taksileri kullanarak duran tartışmaları yeniden alevlendirdi.

Yirmi yılı gecik zamandır esnafın ticaretinin rahat yapılabilmesi için iki taksi konulması şeklinde devam eden taksi durağına, ani bir karar ile taksicilerin talebi var denilerek, encümen kararı ile sayı 10 a çıkarıldı. Söz konusu taksi durağının bulunduğu yerde Ak Parti Yenice ilçe başkanının kendisine yada eşine ait dükkan olması nedeniyle bunun aslında Yenice Belediye Başkanı’nın ilçe başkanına karşı devam eden tavrı olduğu şeklinde yorumlandı.

Öte yandan taksi durağının dükkanlarının önünü kapattığını öne süren esnaflar ise hem belediye’ye hem de mahkemeye başvurarak uygulamadan vazgeçilmesini talep etti.

İŞTE BELGELER

AK PARTİ YENİCE ZEKİ ÇAYLI AK PARTİ YENİCE YILMAZ KIRIK AK PARTİ YENİCE ZEKİ ÇAYLI YILMAZ KIRIK
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
yenice 78     2017-09-30 Yılmaz kırık kardeşimizin yanında olduk ama onunda ayakları yere basmaz oldu.Etrafındaki menfaatci gurupların kontrolü altına girmesi çok geç olduk.olmadı.Meral akşenerin partisini kurulmasıni 4 gözle bekleyen ak parti düşmanı sahıslqrla hqreket etti.kendisine en zor dönemde yardımcı olan gecmiş yönetimdeki arkqdasları tek tek kaybetmeye başladı.Zeki başkana gelince kendisini sevmiyorum ama türkiyede Ak partiye kafa tutarak kimsenin gücünün yetmediği tek siyasetçi.sevmedigim halde saygi duyuyoru
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı