Advert
sandalye fabrikası karabük

Ulupınar Dev Holding Yöneticileri İle Bir Araya Geliyor

Çalık Holding Üst Yöneticisi Özgür Ulupınar Dev Holding Yöneticileri İle Bir Araya Geliyor

Ulupınar Dev Holding Yöneticileri İle Bir Araya Geliyor
Bu içerik 4162 kez okundu.

TÜRKİYE PİRELLİ BAŞKANI ÇALIK HOLDİNGİ ZİYARET ETTİ

Türkiye Pirelli Lastikleri Yönetim Kurulu Başkanı Lale Cander Çalık Holding Üst Düzey Yöneticisi Özgür Ulupınar'ı Ankara'daki makamında ziyaret etti.

Dünyada ve ülkemizde bir çok sektörde dev yatırımları olan Çalık Holding iş dünyasının diğer büyük şirketleri ile de ilişkilerini üst düzeyde sürdürüyor. Türkiye Pirelli Lastikleri Yönetim Kurulu Başkanı Lale Cander'in Çalık Holding üst düzey yöneticisi Özgür Ulupınar'ı Ankara'daki makamında ziyareti sırasında ülkemizdeki ekonomik gelişmeler ve iş dünyası ile ilgili fikir alışverişinde bulunulduğu öğrenildi.

Öte yandan geçtiğimiz günlerde de Hindistan'ın dev şirketlerinden TATA Gurup'tan da bir ziyaret gerçekleşmişti.

TATA Grup Avrupa Bölge Başkanı Vivek Chadha ve TATA Telekom Türkiye Genel Müdürü Bülent Arıtürk, Çalık Holding Üst Düzey Yöneticisi Özgür Ulupınar'ı makamındaki ziyarette Dünya çapında yaklaşık 400 bin çalışan istihdam eden ve 7 farklı iş kolunda faaliyet gösteren Hintli dev TATA Grup, Türkiye pazarında yer almak için görüşmelere başladı.

Ziyareti değerlendiren Özgür Ulupınar, yabancı yatırımların Türkiye’ye yönelik ilgisinin devam ettiğini belirterek, “Misafirlerimize Türkiye’nin avantajlarını anlatıyoruz. 2017’nin son çeyreğinde ciddi yatırımlar gelebilir” diye konuştu.

Ulupınar, TATA yöneticileri ile Türkiye pazarında birlikte nelerin yapılabileceği üzerine görüşmeler yaptıklarını aktardı.

 

özgür ulupınar tata özgür ulupınar pirelli özgür ulupınar çalık holding
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı