Advert
sandalye fabrikası karabük

İftar Programı Aşağı Tokatlı İle Devam Etti

Safranbolu Belediyesi Mahalle İftarları Aşağı Tokatlı Mahallesinde bulunan SAKEM bahçesinde verilen iftar yemeği ile devam etti.

İftar Programı Aşağı Tokatlı İle Devam Etti
Bu içerik 1256 kez okundu.

Hafta içi her gün aralıksız, yoğun katılımla devam eden Geleneksel Mahalle İftarları Aşağı Tokatlı mahallesi ile devam etti. İftara Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’un yanı sıra, başkan Yardımcıları Erdoğan Şenol ve Kamil Temel ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Okunan Ezanın ardından açılan oruçları dualar takip etti.

Mahalle muhtarı Zafer Akıncı’nın teşekkür konuşmasının ardından Başkan Aksoy mahalle sakinlerine hitaben yaptığı konuşmada; “ Değerli hemşerilerim, Allah tuttuğumuz oruçları kabul etsin. Bayramlara da erişmeyi nasip etsin inşallah” dedi.

Mahalle İftarlarının Safranbolu’da geleneksel bir hale geldiğini ifade eden Başkan Aksoy, “Belediye olarak mahallelerimizde eski ramazanların yaşatılması, komşuluk ilişkilerinin arttırılmasını hedefleyerek böyle bir etkinlik başlattıklarını, bu etkinlikler sayesinde hem dostlarla hasbıhal ettiklerini hem de mahallenin sorunları var ise bunların konuşulduğu güzel bir ortamın oluştuğunu” söyledi.

Mahalle iftarlarında 15. sinin gerçekleştiğini kaydeden Aksoy; gittiğimiz her mahallede iftar programlarına yoğun katılım sağlanmakta. Bu bizlere Safranbolu’da sağlanan kardeşlik ve birlik beraberlik havasını göstermekte. Ben yeniden iftarımıza icabet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyor, Cenabı Allah’tan bayramlara da hep birlikte birlik, beraberlik ruhu içerisinde sağlık ve sıhhatle erişmeyi nasip etmesini niyaz ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından vatandaşlarla uzun süre sohbet eden Başkan Aksoy çocuklara da pamuk şeker ikram etti.

karabük haber safranbolu haber safranbolu belediyesi belediye başkanı dr necdet aksoy safranbolu belediye başkanı aşağı tokatlı mahallesi sakem
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı