Advert
sandalye fabrikası karabük

Geleceği Yazan Kadınlar Projesi Finalistlerinden KTSO Ziyareti

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Turkcell ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu iş birliğiyle hayata geçirilen, Karabük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından desteklenen Geleceği Yazan Kadınlar projesi il finalleri 23 Eylül 2017 tarihinde Karabük Öğretmenevinde il finalleri gerçekleşmişti.

Geleceği Yazan Kadınlar Projesi Finalistlerinden KTSO Ziyareti
Bu içerik 668 kez okundu.

Karabük Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği öğrencilerinden 7 grupta toplam 12 yazılımcı yaklaşık 4 ay süren çalışmaları sonucunda gerçekleştirdikleri Android tabanlı projelerini juriye sundu. Yapılan puanlamalar sonucu birinci olan 2 grup kamuoyuna açıklandı.
Finalist olan 2 grubun temsilcileri ve eğitmeni Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan’ı makamında ziyaret etti. TOBB Karabük Kadın Girişimciler İcra Komitesi Kurulu Başkanı Nuray Alpboğa ziyarette yer aldı.
Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan ,“Türkiye genelinde 18 ilde yürütülen projenin ev sahipliğini yapmaktan memnuniyet duyduklarını da belirterek Geleceği Yazan Kadınlar projesinde Karabük’ü temsil edecek projelerin başarılı olması temennisinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek birinci olan gruplara hediyeleri takdim edildi." dedi.

ktso tuncay özcan geceleği yazan kadınlar projesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı