Advert
sandalye fabrikası karabük

ARAKAN'a Destek Gecesi

Safranbolu Yağmur Yardımlaşma Derneği bu akşam saat 19:30'da Arakan'daki katledilen Müslümanlara destek olmak için Sunal Tülbentçi'de bir program düzenleyecek.

ARAKAN'a Destek Gecesi
Bu içerik 889 kez okundu.
Advert

Safranbolu Yağmur Yardımlaşma Derneği, bu akşam saat 19:30'da Arakan'daki katledilen Müslümanlara destek olmak için Sunal Tülbentçi'de bir program düzenleyecek.

"Binlerce Müslüman’ın katledildiği Arakan’daki kardeşlerimize destek olmak, onların yanında olduğumuzu hissettirmek amacı ile 06.10.2017 Cuma akşamı (Bu Akşam) Saat 19.30’da Safranbolulu hemşerilerimizle Sunal Tülbentçi Öğretmen Evinde buluşuyoruz.

Myanmar Arakan bölgesinde Müslümanlara karşı Budist ordu güçleri ve çetelerinin gerçekleştirdiği katliamların tanığı olarak yaşanan vahşeti günlerdir Türk kamuoyuna aktaran Deniz Feneri Kurban Gönüllüsü Mehmet Faruk Ertekin, bu akşam yaşadıklarını, gördüklerini anlatmak, bölgedeki Müslüman kardeşlerimize nasıl destek olabiliriz gibi soruları yanıtlamak üzere Yağmur Yardımlaşma Derneğinin destekleri ile Safranbolu’ya geliyor." ifadelerini kullanan Safranbolu Yağmur Yardımlaşma Derneği; “DÜNYA SUSSA DA SEN SUSMA, ARAKAN ÖLÜYOR” başlığı altında düzenleyecekleri geceye "Tüm hemşerilerimiz bekliyoruz." dedi.

arakan Safranbolu Yağmur Yardımlaşma Derneği arakan'a destek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı