Advert
sandalye fabrikası karabük

İl Özel İdare Bir İlke Daha İmza Attı

Karabük İl Özel İdaresi, kendi bünyesinde çalışan taşeron işçilerine banka promosyonu anlaşması yaparak bir ilke daha imza attı.

İl Özel İdare Bir İlke Daha İmza Attı
Bu içerik 1264 kez okundu.
Advert

Karabük İl Özel Genel Sekreteri Mehmet Uzun; “Kendi bünyemizde çalışan taşeron işçilerine banka promosyonu anlaşması yaparak bir ilke daha imza atmış olduk” dedi.

Karabük İl Özel İdaresi olarak yapılan her çalışmada ilkleri gerçekleştirme çabası içerisinde olduklarını ifade eden Genel Sekreter Uzun; “Meclis üyelerimize ve taşeron işçilerimize banka promosyonu anlaşması yaparak bir ilki gerçekleştirdik, bunun yanında ödemeleri Karabük Özel İdaresi merkez köy ve mahalle muhtarlarının maaş ödemeleri için de banka ile promosyon anlaşmasını yaptık. Bu doğrultuda Meclis Üyelerimize, taşeron işçilerimize, köy ve mahalle muhtarlarımıza bu anlaşma hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

Genel Sekreter Uzun son olarak banka promosyonu anlaşması sağlanan Finansbank yetkililerine de destekleri için teşekkür etti.

Gerçekleştirilen pazarlık toplantısına; İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, Genel Sekreter Yardımcısı İsmail Kökcü, Kastamonu Yol-İş Şubesi Eğitim Sekreteri Sait Elçin, banka yetkilileri ve birim müdürleri de katıldı.

Mehmet Uzun Karabük İl Özel idare
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı