Advert
sandalye fabrikası karabük

Karabük’ten MARZİNC’e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin yaptığı çıkış ile birlikte gündem halinde gelen MARZİNC afişlere de taşındı.

Karabük’ten MARZİNC’e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor
Bu içerik 10607 kez okundu.

Çevre kirliliğine daha fazla dikkat çekmek için Beşbinevler’i Safranbolu’ya bağlayan köprüye asılan ‘MARZİNC’E HAYIR’ afişi dikkat çekti.

Geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısıyla KARDEMİR ve MARZİNC’e tabir-i caizse meydan okuyan Başkan Vergili’nin konudaki kararlılığı sürüyor.

Köprüye asılan afişin benzerlerinin bazı üst geçitlerede asıldığı bilgileri tarafımıza ulaşırken bu afişleri kimin astırdığı bilinmiyor. Ancak muhtarlardan başlayarak sivil toplum kuruluşlarının çevre kirliliği konusunda tepkilerini daha da arttıracakları belirtiliyor.

MARZİNC karabük belediyesi rafet vergili karabük çevre kirliliği karabük hava kirliliği
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
kadir     2017-10-12 arkadaşlar burası kurulurken böyle olduğu bilinmiyormuydu?
Özlem     2017-10-12 Marzinc gibi tesisler olmasa demir çelik fabrikalarının tehlikeli atıklarını ne yapacaksınız? Dereyi mi dolduracaksınız, yoksa tepelerde mi gömeceksiniz? Bu soruna daha çevreci bir çözüm bulun, ondan sonra konuşalım.
Efe     2017-10-10 Gelin ey Karabük bir birlik olalım buranın kapatılması için elimizden geleni yapalım çocuklarimizun sağlığı için el ele verelim
Şenol     2017-10-10 Sen niye ismini gizliyorsun Ali..
ali     2017-10-09 tepkini koydun, kendi işlerine bak.. bırak bakanlık, devlet işini yapsın, git alt geçitlerini kontrol et kış geldi, insanlar ölüyor yollarda üst geçit yap, öyle her yere imzasız afiş asma teröristler gibi, madem asıyorsun altına imzanı da at da görelim, hiç bir zaman necmettin şeyhoğlu olamayacaksın rafet....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı