Advert
sandalye fabrikası karabük

Mahalle Ziyaretleri İsmetpaşa İle Başladı

Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkan V. Fatih Ürkmezer beraberinde, Kaymakam Adayı Kübra Kurtoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Serkan Özden, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çalışır, İlçec Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz, İlçe Müftüsü Hasan Güneş, Belediye Başkan Yardımcıları Erdoğan Şenol ve Hüseyin Bilicioğlu, Kaymakamlık ve Belediyenin tüm birim Müdür ve Amirleri ile birlikte (Gümüş) olarak bilinen İsmetpaşa Mahallesini ziyaret etti.

Mahalle Ziyaretleri İsmetpaşa İle Başladı
Bu içerik 1253 kez okundu.

Mahalle Muhtarı Ercan Türe tarafından mahallenin sorunlarının anlatılmasının ardından konuşan Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkan V. Fatih Ürkmezer, burada amacın hem mahallenin sorunlarını belirlemek hem de birlikte istişare içerisinde sorunlara çözüm bulmak olduğunu söyledi.

İsmetpaşa Mahallesinde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında birimi müdürlerine söz veren Ürkmezer; “Bu mahallemizde çok önemli ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz. Anladığım kadarı ile ortak sorunlardan birisi de çevre temizliği ve asfalt. Mutlaka çevre temizliği, asfalt gibi çalışmalara hız vereceğiz. Ancak Safranbolu Kültür ve Eğitim Merkezimizin de burada çok güzel bir çalışması olacak. Birkaç gün içerisinde SAKEM’den yetkili arkadaşlarımız sizlere misafir olacaklar” dedi.

Vatandaşların sorularını da alan Ürkmezer her soruyu teker teker yanıtladı ve notlar aldı. Toplantının ardından mahalleyi gezen ve bazı evleri de ziyaret eden, Mahalle gezisi esnasında bayanların taleplerini de dikkatle dinleyen Ürkmezer gerekli notları aldığını imkânların el verdiği kadarı ile ivedilikle çalışmalara başlayacaklarını ifade etti. Okul ziyaretinde de bulunan Ürkmezer, İsmetpaşa mahallesinden ayrılmadan önce çocuklara da çeşitli hediyeler verdi.

Ercan Türe safranbolu safranbolu gümüş mahallesi safranbolu belediyesi fatih ürkmezer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı