Advert
sandalye fabrikası karabük

Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Yardımı Yapıldı

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü ile Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından her yıl ortaklaşa planlanan, Amatör Spor Haftası etkinlikleri devam ediyor.

Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Yardımı Yapıldı
Bu içerik 697 kez okundu.

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında Merkez Spor Salonunda, Amatör Spor Kulüplerine malzeme dağıtımı ve Voleybol takımları ödül töreni gerçekleştirildi.

Törene; Karabük Vali Yardımcısı Barboros Baran, Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon Başkanı İhsan Çelik, Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ve çok sayıda sporcu katıldı.

Amatör Spor Kulüplerine malzeme dağıtımı ve voleybol takımları ödül töreninde kısa bir konuşma yapan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin, Gençlik Spor Bakanlığımız amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yaptığı için teşekkür ediyoruz. Amatör spora herkesin destek vermesini düzenlenen müsabakalarda çok sayıda spor severi aramızda görmek istiyoruz diyerek amatör spor kulüplerimize başarılar diledi.

Program, ödül töreni ve malzeme dağıtımının ardından sona erdi.

Amatör Spor Haftası Gençlik ve Spor Bakanlığı Karabük amatör spor haftası
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı