Advert
sandalye fabrikası karabük

KARABÜK 2 PROJEYLE TÜRKİYE FİNALİNDE

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Turkcell ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu işbirliğiyle hayata geçirilen Karabük Ticaret ve Sanayi Odası tarafından desteklenen Geleceği Yazan Kadınlar Projesi'nde yarı final sonuçları açıklandı.

KARABÜK 2 PROJEYLE TÜRKİYE FİNALİNDE
Bu içerik 2138 kez okundu.

TOBB İstanbul Hizmet binasında 6 Ekim 2017 tarihinde yapılan 18 ilden 48 projenin yer aldığı yarı finalde, Karabük’ü temsilen katılan 2 proje ekibi  jüri üyelerine projelerini sunmuştu.

Karabük’ü temsil eden 2 proje ekibi büyük bir başarı elde ederek Türkiye’de ilk 10 proje arasında yer almaya başardı. 

Karabük’ü temsil edecek 2 proje ekibi, 23 Ekim 2017 tarihinde İstanbul’da TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Evrim Aras, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi Zeynep Erkunt Armağan ve Turkcell CEO’su Kaan Terzioğlu gibi isimlerin jüri olarak bulunduğu büyük finalde sunumlarını gerçekleştirecek.

Karabük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Özcan, Karabük'ün adını finale yazdıran proje ekibini tebrik ederek 23 Ekim 2017 tarihinde İstanbul’da yapılacak finallerde  Karabük Ticaret ve Sanayi Odası olarak desteklerinin devam edeceğini bildirip başarılar diledi.

TOBB Tuncay Özcan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı