Advert
sandalye fabrikası karabük

Milletvekili Uysal'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı

AK Parti Karabük Milletvekili Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu Başkan Vekili Prof. Dr. Burhanettin Uysal, 19 Ekim 2015 tarihli ve 29507 sayılı Resmi gazetede yayımlanan Başbakanlık Genelgesi ile 19 Ekim'in Muhtarlar Günü olarak kabul edilmesi dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

Milletvekili Uysal'dan 19 Ekim Muhtarlar Günü Mesajı
Bu içerik 760 kez okundu.

Milletvekili Uysal: “Muhtarlık müessesesi; bir yanıyla yerel demokrasinin en eski örneğini temsil eden, diğer yanıyla da devletimizin en küçük ve her noktadaki parçası olan bir kurumdur. AK Parti Hükümeti olarak, değerli muhtarlarımıza özel bir günü ihdas etmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Muhtarlarımız, bulunduğu mahallede veya köyde devletimizin tüm kurumlarını temsil etmekte ve halkımızla devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektedir.” dedi.
Mesajında ayrıca: "Muhtarların, mahallelerin ve köylerin sorunlarını çözüme kavuşturmakta önemli bir çözüm ortağı olduğunu belirten Milletvekili Uysal: “Mahallelerimizin ve köylerimizin her türlü ihtiyacını tespit edip, hizmet sunmak hususunda emeğini esirgemeyen, bizlerle mahallelerin gelişimi ve değişimi hususunda çözüm ortaklığı yapan, gerek milleti, gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum.
Bu vesile ile tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, ahirete irtihal etmiş muhtarlarımıza Allah’tan rahmet, hayatta olan muhtarlarımıza sağlık, esenlik ve çalışmalarında başarılar diliyorum
." İfadelerine yer verdi.

burhanettin uysal ak parti karabük muhtarlar günü
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı