Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu'da Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında alınan ve alınacak tedbirler, Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer başkanlığında yapılan “Okul Güvenliği Toplantısı”nda ele alındı.

Safranbolu'da Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı
Bu içerik 932 kez okundu.

Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde düzenlenen toplantıya Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer’in yanı sıra, İlçe Emniyet Müdürü Fatih Çalışır, İlçe Jandarma Komutanı Serkan Özden, İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Yılmaz, Stajyer Kaymakam  Kübra Kurtoğlu ve Okul Müdürleri katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Safranbolu Kaymakamı/Belediye Başkanı Fatih Ürkmezer "2017-2018  Eğitim-Öğretim sezonunda alınan ve alınacak olan tedbirleri karşılıklı istişare etmek amacı ile bir araya geldik. Öğrencilerimizin huzurlu bir ortamda eğitim görmeleri için okul içlerinde ve çevrelerinde gereken her türlü tedbiri alıyoruz. Bütün okullarımızı içten ve dıştan kontrol ederek, geleceğimizin teminatı çocuklarımızın evden çıktıkları andan eve döndükleri ana kadar, devletin gözetimi altında yürütülen eğitim öğretim faaliyetlerini sağlıklı ve güvenli bir biçimde tamamlamalarını sağlamaktır” dedi.

Toplantı, Ürkmezer ve katılımcılar arasında, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılında okullarda alınan ve alınması gereken güvenlik tedbirlerinin görüşülmesi ile sona erdi.

safranbolu safranbolu haberleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı