Advert
sandalye fabrikası karabük

Bingöl'lü Öğrenciler “Biz Anadoluyuz” Projesi Kapsamında Karabük'te

İçişleri Bakanlığınca hayata geçirilen “Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Bingöllü ikinci grup öğrenciler Karabük'e geldi.

Bingöl'lü Öğrenciler “Biz Anadoluyuz” Projesi Kapsamında Karabük'te
Bu içerik 1312 kez okundu.

Kent meydanında düzenlenen karşılama törenine Vali Kemal Çeber, Karabük Valiliği Hukuk Müşaviri Numan Tahir Şimşek, Karabük Belediyesi Başkan Yardımcısı Fatma Danışman, İl Milli Eğitim Müdürü Ali Köse ile İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Hüseyin Zafer katıldı. Pazartesi gününe kadar Karabük'te kalacak olan Bingöllü öğrenciler kendileri için hazırlanan program dahilinde, KARDEMİR ve kent gezisi, Karabük Üniversitesi gezisi, Kardemir Karabüksporlu futbolcularla tanışma ve sohbet, Safranbolu gezisi ve film gösterimi gibi aktivitelerde bulunacak.

Kent Meydanında gerçekleştirilen karşılama töreninde Bingöllü öğrencileri kırmayarak bol bol selfi çektiren Vali Kemal Çeber; “Sizleri ilimizde görmekten büyük mutluluk duydum. Karabük’te geçireceğiniz 2-3 günün sizlerde unutulmaz güzel anılar bırakmasını ve keyif almanızı diliyorum. Mümkün olduğunca sizlerle birlikte olacağız. Sizleri çok seviyoruz, Karabük’e hoş geldiniz” diye konuştu.

Karşılama törenin ardından öğrenci grubu, Kent Meydanı Belediye Nikâh Salonunda Karabük’ü anlatan kısa film gösteriminin ardından kalacakları yerlere hareket etti.

BİZ ANADOLUYUZ PROJESİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Rahatsız     2017-10-20 Sayın editör en son paragrafta kalacakları yerlere doğru hareket ettiler demişsiniz. Acaba buraların neresi olduğunu da yazamaz mıydınız? Bir tanesi benim de çocuğumun kaldığı İmam Hatip Kız Yurdu. Şimdi bunlar bizim misafirimiz tabi ki. İtiraz etmemiz ne mümkün. Ancak kaldıkları yurtta sırf bu yüzden bazı çocuklar evlerine gitmek bazıları da başka odalara sıkıştırılmak zorunda kaldı. Peki öğretmenevi polisevi veya başka misafirhaneler kullanılamaz mıydı?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı