Advert
sandalye fabrikası karabük

Türk Kızılayı Karabük'te İhtiyaç Sahiplerinin Yanında

Türk Kızılayı Karabük Şubesi ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi, kıyma, kavurma; yatak ve battaniye yardımlarına devam ediyor.

Türk Kızılayı Karabük'te İhtiyaç Sahiplerinin Yanında
Bu içerik 872 kez okundu.
Advert

Türk Kızılayı Karabük Şube Başkanı Mehmet Uzun, “Türk Kızılayı Karabük’teki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın her daim yanında” dedi.

Başkan Uzun, Kızılay Karabük Şubesi olarak yardıma muhtaç ailelere yardım ettiklerini bu yardımları yaparken de ihtiyaç sahibi aileleri tespit ettiklerini ifade etti.

Kızılay Karabük Şubesi olarak;  ihtiyaç sahibi ailelerin tespit edildiğini ardından da gıda, yatak ve battaniye konusunda ailelere yardım edildiğini açıklayan Uzun, “Türk Kızılayı olarak elimizden geldiğince yardıma muhtaç ailelerimize destek olmaya çalışıyoruz. Bu kapsamda da 5000 Evler Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Kapullu Mahallesi, Namık Kemal Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Yeşil Mahalle, Fevzi Çakmak Mahallesi, Kayabaşı Mahallesi, Atatürk Mahallesi ve Öğlebeli Mahallelerimizde; gıda kolisi, kıyma, kavurma; yatak ve battaniye dağıtımları yapıldı ve yardımlarımız devam edecek. Yardıma muhtaç ailelerimize yardımlarımız sürecek ve bu yardımlar yapılırken bir yandan da ihtiyaç sahibi ailelerimizin tespit çalışmaları sürüyor. Benim Karabüklü hemşerilerimden isteğim Türk Kızılayı’na destek vermeleridir. Hemşehrilerimiz bizlere destek versin ki bizde Türk Kızılayı olarak bu yardımları ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştıralım” dedi.

 

karabük türk kızılayı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı