Advert
sandalye fabrikası karabük

Safranbolu’da Engelli Araçlarına Şarj İstasyonları Kuruldu

Safranbolu Belediyesi Kültür Müdürlüğü öncülüğünde akülü tekerlekli sandalye kullanan engelliler için şehrin üç noktasına "engelli aracı şarj istasyonu" yerleştirildi.

Safranbolu’da Engelli Araçlarına Şarj İstasyonları Kuruldu
Bu içerik 699 kez okundu.
Advert

Engelli şarj istasyonu, Ürkmezer’in talimatları doğrultusunda Safranbolu’nun en işlek yerlerine yerleştirildi. En işlek üç bölgede bulunan cihazlar ücretsiz olarak kullanılabilecek.

Ürkmezer konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı; “Belediye ve Kaymakamlık olarak herkesim ve her yaştan engelli engelsiz bütün vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarını karşılamaya gayret ediyoruz. Safranbolu bir dünya miras kenti, buraya en yakışır hizmetleri sunmayı amaçlıyoruz. Safranboluda olması gereken bir ihtiyacı tespit ederek, önemli bir hizmeti, engelli şarj araçlar istasyonu ihtiyaç sahiplerine kazandırdık. Üç ayrı noktaya kurulan şarj istasyonları, Misak-i Milli Demokrasi Meydanı, Tarihi Çarşı ve Safranbolu Devlet Hastanesine bölgesinde ücretsiz olarak hizmet verecek. Devletimizin desteği ile Engelli Vatandaşlarımızın bina  ve kaldırımlardaki sıkıntılarını da ivedi olarak çözeceğiz. Engelli vatandaşlarımızın sosyal hayata daha etkin bir şekilde katılmalarını sağlamak için Belediye ve Kaymakamlıktaki arkadaşlarımla aralıksız çalışmalarımıza devam edeceğiz. Engelli vatandaşlarımıza aküleri engel olmasın kimse yolda  kalmasın, Engelli Şarj İstasyonları Safranbolumuza hayırlı olsun.’’

engelli aracı şarj istasyonu fatih ürkmezer safranbolu belediyesi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı