Advert
sandalye fabrikası karabük

Bakan Y. Ceylan: "29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun"

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

Bakan Y. Ceylan:
Bu içerik 683 kez okundu.
Advert

Ceylan, duygu ve düşüncelerini şu sözlerle ifade etti;

"Gazi Mustafa Kemal'in önderliğinde ilan ettiğimiz, son devletimiz Türkiye Cumhuriyeti'nin 94. kuruluş yıl dönümü vesilesiyle tüm hemşehrilerimi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Türkiye Cumhuriyeti, 94 yıldır karşısına çıkan zorlukların üstesinden gelerek yoluna devam etmiş, bilhassa son dönemdeki atılımlar sayesinde, bugün dünyanın yükselen güçleri arasında yer almayı başarmış bir devlettir. Büyüyen ekonomisi, güçlü demokrasisi, temel insani değerlere olan bağlılığı, ilkeli ve vizyoner dış politikasıyla Türkiye, bölgesinde ve dünyada bir ilham kaynağı olmayı günümüzde de sürdürüyor.

Milletimiz, yeni işgal girişimlerine karşı da İstiklal Harbi'ndeki kararlılıkla mücadele edeceğini, 15 Temmuz 2016 gecesi tüm dünyaya göstermiştir. FETÖ mensubu hainlerin silahlarına göğsünü siper ederek, özgürlüğüne, demokrasisine, Hükümetine ve devletine sahip çıkan milletimizin azmi, Cumhuriyet'imizin 100. yıl dönümüne hasrettiğimiz 2023 hedeflerimize ulaşma konusundaki en büyük güvencemizdir. 

Bu duygu ve düşünce içerisinde tüm vatandaşlarımızın ve Karabük’lü hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramı'nı gönülden tebrik ediyorum. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, bu toprakları bize vatan kılmak için fedakarlıkla mücadele eden tüm gazilerimizi minnetle yad ediyor, bu uğurda canlarını veren tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum. Ecdadımızın emanetine sahip çıkan kahraman milletimize ve bize dualarıyla destek olan tüm dostlarımıza en kalbi şükranlarımı sunuyorum. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun."

mehmet ceylan 29 ekim cumhuriyet bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı