Advert
sandalye fabrikası karabük

Çeber: "Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun."

Karabük Valisi Kemal Çeber 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Dolayısı ile kutlama mesajı yayımladı.

Çeber:
Bu içerik 593 kez okundu.

Çeber yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

"Türkiye Cumhuriyeti’nin 94.yıldönümünü gururla ve kıvançla kutlamaktayız.

Tarihi şan ve şerefle dolu milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde yürütülen kurtuluş mücadelesinden zaferle çıkmış ve tüm dünyaya Türk milletinin esaret altında tutulamayacağını bir kez daha göstermiştir. Milletimizin bu onurlu mücadelesi, birçok mazlum millet için de örnek olmuştur.
Gücünü milletimizin ortak iradesinden alan Cumhuriyet, milletimizin büyük bir iman gücüyle ve azimle gerçekleştirdiği Çanakkale Zaferi ve daha sonra Kurtuluş Savaşı mücadelesinin eseridir.

Cumhuriyet’in sağladığı barış ve huzur ortamı sayesinde; 94 yılda eğitimden sağlığa, insan haklarından sanayileşmeye, demokratikleşmeden ekonomiye her alanda önemli atılımlar gerçekleştirmiş olan Türkiye Cumhuriyeti; köklü, büyük, güçlü, demokratik bir sosyal hukuk devleti olarak pek çok ülke için örnek ve model olmuştur.

Dünyanın parlayan yıldızı haline gelen Türkiye Cumhuriyeti içinde barındırdığı farklı değerleri, ileri demokrasisi, köklü tarihi geçmişi, zengin kültürü ve jeopolitik konumuyla geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve kararlılığı içindedir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti sözü dinlenen ve başarılarıyla örnek gösterilen bir ülkedir.

Bu duygularla Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan tüm şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle, minnetle yâd ediyorum.

Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun."

kemal çeber 29ekim cumhuriyet bayramı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı