Advert
sandalye fabrikası karabük

Murat Orhan Savcılığı Göreve Davet Etti

Murat Orhan hem Kardemir yönetim kurulu üyeliğine adaylığını açıkladı hem suç duyurusunda bulundu.

Murat Orhan Savcılığı Göreve Davet Etti
Bu içerik 4883 kez okundu.
Advert

Karabük Haddeciler Derneği eski başkanı Murat Orhan, yarın yapılacak Kardemir Genel Kurulu öncesi bam teline dokunacak açıklamalarda bulundu.

Murat Orhan, Karçel ve Kardökmak'taki Kardemir hisselerinin usulune uygun olmayan şekilde, Kamil Güleç imzasıyla kendi şirketi  olan çağ çelik e aktarıldığı haberlerinin kamuoyunda bomba etkisi yaratmasının ardından çok önemli noktalara değindi. Orhan, MKK, SPK ve Cumhuriyet Savcılarını göreve çağıran açıklamasında şunları söyledi;

BUGÜN GÖRÜYORUM Kİ KARDEMİR AŞ. İLE İLGİLİ MÜCADELEMİN DAHA DA ÖNEM KAZANDĞI GERÇEĞİ ORTADADIR.

            ÇAĞ ÇELİK GRUBUNUN ARKADAN DOLAŞMAK TAKTİĞİ İLE KARDÖKMAK VE KARÇEL’İN ELİNDE BULUNDURDUĞU 28 MİLYON  “B” GRUBU HİSSESİNİ, KENDİ ELİNDE BULUNDURDUĞU “A” VE “D” GRUBU HİSSELERİ İLE TAKAS EDEREK ELİNE GEÇİRMESİNİ TASVİP ETMİYORUM. AYNI ZAMAN DA BU TÜR OYUNLARIN TÜM KARDEMİR HİSSEDARLARINA VE KARABÜK HALKINA KARŞI HAKARET VE HAKSIZ REKABET OLARAK YORUMLUYOR, SPK’YI,  MKK’NU, KARABÜK CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINI BİZ KÜÇÜK HİSSEDARLARI ZARARA UĞRATMAKTAN DOLAYI GÖREVE DAVET EDİYORUM. YARIN YAPILACAK OLAN GENEL KURULDA DA ÇAĞ ÇELİK AŞ.’NİN 28 MİLYON LOTUNA ŞERH KOYACAĞIMI ŞİMDİDEN DUYURUYOR, İLGİLİ KURUMLARI DA GÖREVE DAVET EDİYORUM.

            BUGÜN KARABÜKLÜLERİNİN VE KARDEMİR HİSSEDARLARININ BİRLEŞEREK VE KARDEMİR GENEL KURULUNA GELEREK VE ELEKTRONİK OYLAMA İLE BİR TEK OY’UN DAHİ BOŞA GİTMEYECEK ŞEKİLDE HAREKET ETMELERİ GEREKTĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM.

            BUGÜN KARABÜKTE 8-10 MİLYON “B” GRUBU HİSSESİ OLAN, DEMİR TİCARETİ İLE ALAKASI OLMAYAN, ÇAĞ ÇELİK GURUBU İLE HAREKET EDEN,  ( ALTIN SATMAYI BIRAKIP DEMİRE YÖNELEN ) ÖNCELİKLİ DEMİR ALIP ÜZERİNE 5-10 DOLAR KAR KOYARAK SATMAYA ÇALIŞAN KİŞİLER BİLSİN Kİ; GEÇMİŞTE YAPMIŞ OLDUĞUM VE İPTAL ETTİRDİĞİM BU UYGULAMA İÇİN BUNDAN SONRA DA MÜCADELE EDECEĞİM VE HEVESLERİNİ DE KURSAKLARINDA BIRAKACAĞIM. UMUT EDERİM Kİ BU KİŞİLER ELLERİNİ VİCDANINA KOYAR, BU GECE TEKRAR DÜŞÜNÜR VE BLOK OYLARINI YANLIŞ OLAN ÇAĞ ÇELİK’TEN YANA KULLANMAYARAK YANLIŞTAN DÖNERLER. AKSİ TAKTİRDE KARABÜK HALKI BU KİŞİLERİ ASLA AFFETMEYECEKTİR.

            YARINKİ GENEL KURULDA YAPILACAK OYLAMADA TÜM KARDEMİR HİSSEDARLARINDAN “B” GRUBU ADAYI MEHMET MESCİER VE TARAFIMA (MURAT ORHAN) KULLANILMASINI ARZ EDERİM.

            KARDEMİRİMİZİ ÜLKE EKONOMİSİNDE DAHA YUKARILARA TAŞIMAK İÇİN VE TÜM HİSSEDARLARIMIZIN KARINA YÖNELİK OLARAK HAREKET EDECEĞİME KARABÜK KAMUOYU ÖNÜNDE SÖZ VERİYORUM. "dedi

kardemir genel kurul murat orhan savcılık suç duyurusu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Fatih Bayram     2017-10-31 SAYIN MURAT ORHANIN BAHSETTİĞİ KİŞİ KARABÜKDE BİLİNEN KUYUMCU HAYRETTİNDİR MURAT BEY AÇIK AÇIK YAZMIŞ ÇAĞÇELİĞİN YANINDA OLMAMASI GEREKTIĞINI SÖYLEMİŞ KUYUMCU HAYRETTİNDEN DE BLOK OYUNU MURAT ORHAN VE EKİBİNE KULLANMASINI KARABÜKLÜLER OLARAK BEKLIYORUZ
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
Parti Adının Kısaltmasını Bilmiyor Ama Aday Adayı Olmuş!
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı
500 Kişi Okuma Yazma Sertifikası Aldı